Отзиви за Чиполино Омния 4 или Пег перего Aria On Track

  • 2 670
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Моля, ако някой е имал такава да сподели впечатление Hug
Чиполино:
http://chipolino.com/eshop/?act=inside_product&product_id=344

Peg Perego:
http://shop.danet.bg/product.php?ProductID=1654

Последна редакция: пн, 08 мар 2010, 17:01 от Sissana

# 1
# 2
  • Мнения: 15 379
И двете колички на сина ми са Перего, едната е Ариа, но комплето, т.е. има и покривало за крачетата. Това е без значение обаче.
Количката е здрава, ужасно лека и много маневрена. Кошницата за багаж е много голяма.
Количката е чудесна!
Чиполино (Чуполино) не заслужават моя коментар.

П.П. Вземи си количка произведена в Италия от наистина доказани производители.

# 3
  • Мнения: 4 428
Двете просто не могат да се сравняват  Wink Пег перего разбира се  Peace
Аз имах Ариа за малко и бях доволна.

# 4
  • Мнения: 0
по мои наблюдения във Варна, Aria - та е една от най - бутаните летни колички въпреки цената! сравнение с Chipolino е несериозно да се прави! разликата в цената е показателна!

# 5
  • Мнения: 29
да, разбира се, но не доуточних, че се двуомя поради това, че Перегото я взимам ползвана 6 месеца, а Омнията, нова Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 4 428
да, разбира се, но не доуточних, че се двуомя поради това, че Перегото я взимам ползвана 6 месеца, а Омнията, нова Rolling Eyes

Няма значение  Laughing Омнията и от вратите на завода да я вземеш, пак ще е по-зле от ползвана Ариа  Wink Е, то вярно, че зависи кое как се ползва, но говорим в общия случай  Peace

# 7
  • Мнения: 29
Благодаря момичета Hug

# 8
  • Мнения: 1 173
Аз пък ползвам вече почти 11м Омния 4 и е съвсем читава, въпреки сериозната употреба. Много лека и маневрена. Супер ми е.

# 9
  • Мнения: 15 379
Аз пък ползвам вече почти 11м Омния 4 и е съвсем читава, въпреки сериозната употреба. Много лека и маневрена. Супер ми е.
Това означава, че си една от малкото късметлийки.
Радвай се Wink.

# 10
  • Мнения: 0
zdravei ,sissana ot skoro imam chipolino omnia 4 i sam dovolna za deca nad 6 meseca e. ko6a za bagaj e malak  ina4e mi haresva neznam kak 6te se podarja materiata za prane 6toto ne se svalia i 6te trabva i 4adarce no vij i mnenia za drugia model/dano sam ti bila polezna 4ao

# 11
  • Мнения: 1 952
Чиполино са най- отвратителните колички, които съм виждала. На много хора аргументът им е, че са евтини, но аз въобще не мисля, че са евтини. Пег перего е съвсем друга класа, аз съм голям фен на Mamas & Papas, което е същото.

# 12
  • София
  • Мнения: 8 275
Не съм ползвала и двете, но заради това което съм видяла - Адриа-та (добре че тук няма забрана да се изказват странични безпристрасни набюдатели Mr. Green)

Последна редакция: пт, 26 мар 2010, 14:06 от Desem

# 13
  • София
  • Мнения: 39 745
Значи и аз съм късметлийка с Омнията. Купих я миналият март. Доволна съм и нямам забележки.
Не използвам само дъждобрана, който е в комплекта. Защото... леко не става и няма как да го закрепя Simple Smile
Коша за багаж е малък. За зимни условия, натрупан сняг, естествено не става.
Иначе е много лека и маневрена.

Общи условия

Активация на акаунт