Подстрига се сама

  • 1 361
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 071
 Ох,вече нямам сили..тая коса я чакаме от няколко месеца да порастне,искаше и бретона да си остава дълъг,а тая вечер използвала докато къпя малкия и си отрязала един кичур отстрани.Няма как да се замаскира.Ядосах се и й казах че ще я заведат да я подстрижат късо,а тя ревна"обещавам ,мамо,повече да не се подстригвам" Rolling EyesНе че като бях малка и аз не подстригвах и себе си  и куклите си,ама не мога да не се ядосам.От известно време насам все ги твори едни Twisted EvilОния ден тръгвам да слагам капки в носа на малкия и установявам че шишенцето което съм купила предния ден е празно CloseПредната седмица се беше качила на училищния автобус без да ме предупреди,яде от кашата на брат си.Пък беше доста кротка и не правеше бели като по-малка,сега наваксва ли,какво newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 39 713
Иви успокой се ... макар, че аз подскачах миналия септ. месец когато съвсем се орезили, заминаха всички къдрички. А след фризьорската намеса имах едно малко момченце. Този септ. направи същото, но този път успя само бритона да си резне и малка част от единя бакенбард ... и тя реве и казва "няма повече".
Не се ядосвай ... ще порасне косичката.
Виж мойта щерка к'ва зелка беше миналата година





Сега отново е с накълцан бритон Sad но поне е малко по-добре от миналата година Simple Smile


Последна редакция: вт, 11 окт 2005, 12:48 от AnMary

# 2
  • Мнения: 2 332
Хехе, сега ми е смешно, ама напролет хич не ми беше... и мойта убавица се беше изтипосала едно хубаво... така че - няма нищо ненормално в дегствията на детенце, Иви. Аз и обясних, че тя не може да се подстриже добре сама, затова се ходи на фризьор, че сега не и е хубава прическата и така. Мисля, че няма да повтори, но това, което написа AnMary, ме хвърли в дълбок размисъл...

# 3
  • Мнения: 376
Не се ядосваи това са бели кахъри , нямам снимки да ти покажа аз на времето как се бях подстригала. Изглеждах като избягала от ТВУ.
Ще ви порасне косичката и пак ще си имате хубави къдрички !!!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 421
 Моята Креми толкова иска дълга коса, че не ми дава да я пипна аз, абсурд е тя да си резне косата. Но си спомням като малка сестра ми какво правеше - подстригваше се нея си, брат ми, куклите, само аз не й разрешавах моята да пипа.

# 5
  • Мнения: 4 212
Като 4е ли една майка ги е раждала моми4етата. Моята щерка също се подстригваше сама. Скица. И винаги се падаше малко преди рожденният и ден. Взимаше си гърнето, навежда се над него и с ножицата клъц, ина4е 4истофайница. Ще мине и този период.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 713
Да, ще мине Simple Smile само си мисля да не и стане навик на мойта буба. Решава, че косата (демек бритона) и влизал в очите и ... За кръщенето кума й подари от тези замъци, които се сглобяват, оцветяват и т.н. Моята красавица успяла с ножичката от комплекта да се кръцне. Баща й пак разнасяше кичурче коса Simple Smile

Но таз година трябва да ида да черпя комшията (само да разбера кой) ... решила Дияна да се подстригва, но някой комшия решил в този момент да прави ремонт и пуснал флекс, и щерката нали се страхува ... дотича в хола ревяща и подстригана Simple Smile Направо слизам до комшията с шише ракия Simple Smile

И аз се подстригвах като малка, но вуйчо ми най-обичаше да ме подстригва ... после аз рева, а той яде бой Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 071
Ето сега ми казва че не искала дълга коса и затова се постригала...върви ги разбери тия деца,днес едно,утре друго---

# 8
  • ново
  • Мнения: 5 882
Нормално, не се хаби излишно Wink
Когато дъщеря ми беше на 4 г., точно преди Великден си беше клъцнала бретона - беше страшна гледка ooooh!. Разбрахме се, че това няма да се повтори, но......... Малко преди Коледа същата година тъкмо вече имаше бретон, отново го клъцна, ама тоя път до кожата на главата.
И двата пъти се беше завряла под масата и незнайно как се беше сдобила с голямата ножица. Много се ядосвах, но после си казах - добре, че не се е наранила с ножицата, косата ще порасне.  bouquet

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Мойта е още малка, но пък аз на 5 години, докато лежах в детска болница, бях офъкала съседчето по легло...Помня всичко. Промъкнах се в сестринската стая, докато сестрите пиеха кафе през нощта, отмъкнах ножичка (после лъжех, че са ми я дали). Попитах момченцето иска ли да го подстрижа - той "да". Ми като "да", айде в тоалетната, кръц-кръц...Прическата не помня, но майка ми и баба ми казват, че хептен зле е било, майката на детето на рев я избило, като си видяла чедото...

# 10
  • София
  • Мнения: 39 713
Бу аз туй го правих в зрели години Simple Smile
Вуйчо ми реши, че трябва да ме черпи с младо червено вино, а то едно сладкоооо. После братовчеда (разликата ни е 11г) каза "Како айде ме подстрижи" (опитах се да докарам костенски диалект, ама нещо не ми се удаде, ударението в подстрижи май трябва да е на "Д"-то) ... та стига съм се отклонявала ... зимам аз ножицата и почнах. Ама сле виното ...

Прибира се вуйна ми, поглежда Иво и почва да вика "баща ти все така ще те орезили", а братовчеда само каза "този път беше кака" Simple Smile Размина ми се Simple Smile

# 11
  • Мнения: 197
Ха-ха, спокойно! По-лошо може да става... Моята се е подстригвала само веднъж мъничко, но за сметка на това си е бръснала ръцете и краката най-малко 3 пъти. А колко шампоана и пасти за зъби е изхабила, да не ти говоря... Sick
А оня ден забърка гипс в една тенджера. Но тука вината е моя. Бяха й подарили един комплект да прави гипсови рамки, но аз хайде утре, хайде вдругиден и най-накрая тя сама ми гипсира тенджерата... Laughing

Сто процента има и други бели, но в момента не се сещам... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт