Въпросче..незнам дали е за тук???

  • 360
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 346
Здравейте мами, все си мисля че тук ще ми отговорят повечето от вас..търся пликчета за замразяване на кърма, ако някоя от вас знае откъде мога да купя или пък да дадете идея за съхраняване на кърма????

# 1
  • Мнения: 980
Здравей,
мисля, че първо трябва да ти честитя бебче.  bouquet

Пликове за съхранение на кърма има на Авент, но аз никъде не ги намерих, явно са изчерпани. Авент минаха на чаши с капачки, но 10 бр-20лв., много са скъпи. Аз използвам бурканчета от пюрета (най-евтините на Ганчев - 1лв.), защото тях мога да ги изварявам, а и имах запас от 10-15 бр. кърма. Иначе заемат място във фризера и ако ще правиш големи запаси не е удобно. Някои мами използват обикновенни пликове за хран. продукти, но аз съм скептично настроена относно стерилността им. Хубава идея даде една мама за чашки за урина с капаче от аптеката - много евтини, може би са стерилни, но не знам пластмасата дали не отделя нещо при съхранението на кърмата.

Направих запаси, но не съм ги ползвала и ги изхвърлих. Дано на теб ти потрябват само за кашите след 5-6месеца. Wink

# 2
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Първо, честито бебче и поздравления за избора ти да кърмиш!  bouquet  bouquet  bouquet
( смени си лентичката)
аз лично замразявам в бурканчета от детска храна - изваряват се лесно ,пък и не заемат толкова много място!А и не е необходимо кой знае какви запаси да правиш, аз ги ползвам ако трябва да изляза за няколко часа и нямам време да се изцедя Laughing

Общи условия

Активация на акаунт