По колко бисквити...?

  • 466
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 514
Мамчета, за следобедно хранене на Дани давам понякога бисквити с пасирани плодове. Та се чудя по колко бисквити да му давам newsm78. Вие давате ли и по колко? 

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Аз съм ги смляла и ги държа в една кутия от Плазмон.Слагам по 2 мерителни лъжици от адаптирано мляко в пюрето

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не споменаваш каква марка бисквити даваш,за да добием представа Thinking
Гледай горе-долу количеството да е около 150гр...приблизително.Най-добре ще си покаже детето.Аз като му давам бисквити с плодове, гледам чинийката да е напълнена колкото със сутрешната попара.

# 3
  • Мнения: 1 639
 ..... да питам , а вие мляко слагате ли  newsm78 или само вода + бисквити+ плодове  или как ?

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Вода с бисквита Laughing...направо ме изуми Wink
Аз давам следните варианти:с адаптирано мляко(сега вече кисело), с пресен намачкан плод и бисквита с плодово пюре.Последното му е любимо.

# 5
  • Мнения: 1 639
Вода с бисквита Laughing...направо ме изуми Wink
Аз давам следните варианти:с адаптирано мляко(сега вече кисело), с пресен намачкан плод и бисквита с плодово пюре.Последното му е любимо.

 Ами знам ли  Embarassed , хора всякакви . Това за пюрето е добра идея , само да захраня с глутен и действам  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз вече от 1 месец му давам на Бобо бисквити Закуска с кисело мляко или в кисела. Слагам понякога по 3 бисквити в млякото - докато на мен ми стане вкусно.
От 2 седмици си имаме 2 зъба, та Бобо вече си гризка цяла бисквита...

# 7
  • Мнения: 514
Не споменаваш каква марка бисквити даваш,за да добием представа Thinking
Гледай горе-долу количеството да е около 150гр...приблизително.Най-добре ще си покаже детето.Аз като му давам бисквити с плодове, гледам чинийката да е напълнена колкото със сутрешната попара.

Извинявайте Embarassed Бисквитите са "Закуска". Слагам по две, но не знам дали не са малко, дали да не слагам по три newsm78

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Според мен две бисквити от размера на :Закуска:+плодове са му достатъчно ThinkingМоже да опиташ да увеличиш плодовете,ако мислиш че му е малко,по-добре ще е.

# 9
  • Мнения: 514
Според мен две бисквити от размера на :Закуска:+плодове са му достатъчно ThinkingМоже да опиташ да увеличиш плодовете,ако мислиш че му е малко,по-добре ще е.

Гледам бисквитите+плодовете да са 200мл. Принципно 200мл ядене са му достатъчни да се нахрани.

Общи условия

Активация на акаунт