3 минути - дали е достатъчно?

  • 471
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 576
От няколко дни има хранения(сукания), които траят само 2-4мин и само от едната гърда. Повече не иска да суче каквато и поза да заемем.  newsm78 чудя се дали е нормално. Паузите след такова 2-4минутно сучене са същите като при сучене 5-8мин, а именно 2-2.30часа. Дали аз не бъркам нещо  Embarassed? Кажете?

# 1
  • София
  • Мнения: 747
Ами и при нас е така - отдавна не си спомням да е сукал повече от три-четири минути и не съм забелязала да е гладен.

# 2
  • Мнения: 5 228
Най-вероятно в един момент стават страхотни специалисти по сукане и им е необходимо по-малко време. Щом издържа толкова време, значи всичко е точно.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Доскоро понеже сучеше някъде към 5-8 минути и понякога огладняваше на 1-1.30мин, а сега с тия 2-4мин., повече изкарва. Как го прави  Shocked недоумявам.

# 4
  • Мнения: 2 467
Моята Жанета от раждането си е така. Повече от 10 минути не е сукала. И аз се чудя как наддава, като яде толкова малко, ама то си знае детето. А имаме хранене по 2-3 минути и ние, а де  newsm78

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Успокоих се малко. Мислех си че само ние сме така и му се чудех що се сърди понякога като се опитам да предлагам след като е сукал 3мин. Даже първите пъти малко се стреснах да не би да ми прави някоя стачка и се чудех как ще се оправяме #Crazy. Ама щом не сме само ние така е успокояващо  Wink

# 6
  • Мнения: 303
  Иние сме имали такива периоди... Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 146
Kogato se sluchi i s nas taka pyrvia pyt seriozno se pritesnih,che shte ostane gladen.No bebcho izglejda dobre,spinka dobre smile3524,pylnee dobre  261uu  i aka dosta dobre.Znachi vsichko e nared!

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 603
От една-две седмици и ние сме така. Даже цоква и после със зърно в устата започва да ми обяснява за нещата от живота Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 1 121
Същата работа. Като стисна - пак изхвърлям кърма надалече  Hug, но след 3-то да речем "изпомпване" вече няма  newsm78. Явно си изсукват всичко за по-кратко време.

Общи условия

Активация на акаунт