въпрос за Фарматекс

  • 1 563
  • 3
  •   1
Отговори
не знам дали тук е мястото...
искам да ви попитам дали някой знае как точно действат контрацептивните глобулки (слагам фарматекс) ? и дали има опасност при тяхното използване, евентуално ако не подействат,  дали може да се овреди плода?  newsm78 Thinking

благодаря предварително

Последна редакция: пн, 10 окт 2005, 18:05 от Morena

# 1
  • Мнения: 4 546
действат както е написано на упътването - слагаш една, изчакваш 5 /доколкото си спомням/ минути и после вече може  luvbed
не зная дали биха увредили плодът при евентуална бременност. но все си мисля, че противозачатъчните средства предвиждат и такъв вариант /все пак никой не дава гаранция 100%/.
от личен опит - като ги ползвахме, на мен леко ми щипеше, но без някакви други странични ефекти. на мъжо, обаче, му действаха много зле.

# 2
  • София
  • Мнения: 472
НМа нас и на двамата ни щипеше и дори след като се измивах. Беше ми гадно и не съм ги ползвала повече от 3-4 пъти. Това е локално и не мисля , чев може нещо да навреди на евентуален плод. Но мисля ,ч е създават някъква много кисела среда , която убива #2gunfire сперматозоидите още във влагалището.

# 3
  • Мнения: 7 640
аз съм доволна от вагиналните контрацептиви, не съм имала фалове, нито оплаквания.Освен това може да се пазиш и отделно от партньора. Точно Фарматекс не съм ползвала, но % сигурност е почти колкото на презервативите при правилно употреба. В момента на пазара май няма други освен Фарматекс.

Общи условия

Активация на акаунт