Въпрос до холандските мами!

  • 435
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 192
Zna4i az se varnah da si rodia dashteri4kata tuk v BG i niamam brak s neinia bashta.Reshili sme ianuari mesec da go posetim,no razbrah ot poznati 4e na granicata niamalo da me pusnat s malktata,tai kato nie s tatkoto niamame skliu4en brak.Ta iskam da popitam dali  ako toi mi prati palnomoshtno i pokana niama da mojem da izlezem?Ako niakoi znae neka mi pishe,blagodaria vi predvaritelno!!!

# 1
  • Мнения: 2 195
Ами аз всеки път като пътувам сама с малкия за Холандия,на Бг митница ми искат пълномощно от таткото и акта за раждане на Станислав,като копия остават при тях.Но не знам за твоя случай,защото ние имаме брак и таткото е българин.Защо не се обадиш в консулсвото в София да питаш?Успех!

# 2
Moята дъщеря има холандски паспорт и с него 2 пъти е влизала и излизала от (в) българия и не са ни искали нито пълномощно, нито акт за раждане. Тъй че едва ли съм в случая най-добрият съветник. Както каза мимката, най-добре се обади в консулството. Може би има значение и това дали таткото е българин или холандец newsm78

# 3
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Нали може да посещаваш Шенгенските страни беz виzа и покана zа 3 месеца в годината. Тогава не би трябвало да ти трябва такова нещо. А бащата припоzнал ли е детето ти? То какъв паспорт има?

# 4
  • Мнения: 192
Deteto e rodeno tuk i e s balgarski pasport,bashtata triabvashe da presastva za da go iskarame,kakto i stana.Mersi momicheta,ako ima neshto pak shte vi popitam Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт