Червено петънце на зърното...

  • 506
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 609
От няколко дни чувствам,че зърното на дясната ми гърда ме наболява,като кърмя Confused
Снощи обаче,болката стана нетъпима,сутринта същата работа...Погледнах си зърното и видях една червена,по тъмна даже,вишнава точица.Дори и леко да я докосна,боли така сякаш си забивам игла Cry,а като суче Яна ooooh!,направо е ужасно
Кърмим се вече почти 14 месеца и досега никога не съм имала проблеми със зърната ooooh!,а сега за срамотите........
Нямам идея изобщо какво е това или от какво точно се е получило Thinking....
Имам някакъв Гармастан и 2-3 пъти се мазах днес,но не мисля че ще има ефект.Това ми стои по скоро като... newsm78 прескрипано.

 

# 1
  • Мнения: 8 450
Да не те е ухапала малката?

# 2
  • Мнения: 7 106
От триенето на зъбчетата в зърното е. И при мен се е случвало, когато Ева при неспокойствие се утешава на гърдата, халосва се и я дъвче повече от колкото е необходимо. По принцип болезненото място е минавало след ден-два от самосебе си без да мажа с нищо.

# 3
  • Мнения: 2 609
Да не те е ухапала малката?

Не,има 6 зъба,но слава богу не ме хапе


От триенето на зъбчетата в зърното е. И при мен се е случвало, когато Ева при неспокойствие се утешава на гърдата, халосва се и я дъвче повече от колкото е необходимо. По принцип болезненото място е минавало след ден-два от самосебе си без да мажа с нищо.

Дано да е така(от триенето),че болката както писах е ужасна,но ако действително мине за ден-два,ще стискам зъби Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт