* SportsDirect - 10 *

  • 48 138
  • 723
  •   1
Отговори
# 450
  • Хасково
  • Мнения: 993
Момичета някой пускал ли е от сектора outdoor, интересува ме дали важи обявеното намаление от 10%  newsm78 за този месец
Работи!

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 22:02 от NadiaNGX

# 451
  • Мнения: 16
momi4eta sega vidqx saita i ne mi e qsno naprimer kato pi6e 6 liri otdolu primerno 26 liri koe e realnata cena??? tazi v 4ervenoto t.e. 6liri ili tazi v 4ernoto 26liri?
i kak stava bezplatnata dostavka za koqto govorite?
i o6te ne6ti4ko Simple Smile na stelka 14.5 koi nomer otgovarq c6li?
blagodarq predvaritelno-ako nqkoi mi oburne vnimanie izob6to!

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 23:55 от vaniu6kaneposlu6ka

# 452
  • Мнения: 29
momi4eta sega vidqx saita i ne mi e qsno naprimer kato pi6e 6 liri otdolu primerno 26 liri koe e realnata cena??? tazi v 4ervenoto t.e. 6liri ili tazi v 4ernoto 26liri?
i kak stava bezplatnata dostavka za koqto govorite?
i o6te ne6ti4ko Simple Smile na stelka 14.5 koi nomer otgovarq c6li?
blagodarq predvaritelno-ako nqkoi mi oburne vnimanie izob6to!
Реалната цена е това което е с червени цифри/ £18 /,другото със сиви цифрички е старата цена/ £24.99 /.
За безплатната доставка да обясня за непрочелите последните стр.
В момента това е бъг на системата им и не е сигурно че ще изпратят колетчето.По принцип тази безплатна доставка важи за Англия.Поръчваш си,те го опаковат и трябва да си го вземеш от техния склад.Но има вече няколко случая в който са го изпратили на адрес.Ако на някой му се играе на тото,да играе  Laughing .
За номера на предната стр се коментира доста тези номера/специално Лонсдайл/който според мен са умалени.

# 453
  • Варна
  • Мнения: 676
momi4eta sega vidqx saita i ne mi e qsno naprimer kato pi6e 6 liri otdolu primerno 26 liri koe e realnata cena??? tazi v 4ervenoto t.e. 6liri ili tazi v 4ernoto 26liri?
i kak stava bezplatnata dostavka za koqto govorite?


За безплатната доставка да обясня за непрочелите последните стр.
В момента това е бъг на системата им и не е сигурно че ще изпратят колетчето.По принцип тази безплатна доставка важи за Англия.Поръчваш си,те го опаковат и трябва да си го вземеш от техния склад.Но има вече няколко случая в който са го изпратили на адрес.Ако на някой му се играе на тото,да играе  Laughing .
За номера на предната стр се коментира доста тези номера/специално Лонсдайл/който според мен са умалени.

А откъде си сигурна, че е така, както казваш? Само предполагаш ли? Когато поръчваш на адрес в Англия НЯМА опция да си вземеш нещата от някой магазин, склад, фабрика или каквото и да е. Когато посочиш адрес в България, тогава излиза такава възможност. Затова си мисля, че има нещо и че не става въпрос за грешка - какво е обаче само гадаем в момента.

# 454
  • Мнения: 29
momi4eta sega vidqx saita i ne mi e qsno naprimer kato pi6e 6 liri otdolu primerno 26 liri koe e realnata cena??? tazi v 4ervenoto t.e. 6liri ili tazi v 4ernoto 26liri?
i kak stava bezplatnata dostavka za koqto govorite?


За безплатната доставка да обясня за непрочелите последните стр.
В момента това е бъг на системата им и не е сигурно че ще изпратят колетчето.По принцип тази безплатна доставка важи за Англия.Поръчваш си,те го опаковат и трябва да си го вземеш от техния склад.Но има вече няколко случая в който са го изпратили на адрес.Ако на някой му се играе на тото,да играе  Laughing .
За номера на предната стр се коментира доста тези номера/специално Лонсдайл/който според мен са умалени.

А откъде си сигурна, че е така, както казваш? Само предполагаш ли? Когато поръчваш на адрес в Англия НЯМА опция да си вземеш нещата от някой магазин, склад, фабрика или каквото и да е. Когато посочиш адрес в България, тогава излиза такава възможност. Затова си мисля, че има нещо и че не става въпрос за грешка - какво е обаче само гадаем в момента.
Не,не предполагам,а чета какво пише под цената за доставка £0.00 .Пише че трябва да си го вземеш от тук „Shirebrook Factory Outlet “ .Незнам какво точно е.След това пише че трябва да си прекопираш
 поръчката и да я представиш там.
Аз казвам как са нещата.Какво да отговоря на тази жена /„поръчвай,сега има безплатна доставка“,и утре като не и пристигне колета/какво става???

Според мен/сега найстина гадая/е направено за множеството които искат да пазаруват през фирми доставчици.За да се прескочи постояното доказване/потвърждаване на акаунтите.
Незнам само защо не нападаш така.До тук се изписа доста за тази тема.Болшенството са на моето мнение.Жената която каза „новината“ все още не знае дали със сигурност ще и пристигне последната поръчка.Отделно в интернационалното им поръчки е посочена каква е таксата за всяка държава http://www.sportsdirect.com/CustomerServices/EtailTermsConditions.aspx#delivery .
Който иска да поръчва както иска,ама после да няма „ауууу ,ама то знаеш ли....,ни пари ни колет.“ Laughing

Последна редакция: ср, 03 мар 2010, 02:35 от aleksova1

# 455
  • Мнения: 8
Здравейте, искам да попитам за номерата на маратонките за 34 и 35 номер на какво отговаря С...........
Благодаря ви , предварително

# 456
  • Мнения: 1 354
Според мен може и да е бъг на системата,но кажете едно: На шишинга след фактуриране какво пише като "шипинг адрес"?

Нещо много ме съмнява,че ще дойде до врата ти,след като сам си направил отметка,че не искаш да ти дойде в личен адрес,а в Аутлет?  Thinking

Аз лично бих рискувала да ми блокират за изв.време 50 паунда и да поръчам до англ.адрес.Направих запитване до няколко транспортни бг. фирми и ми казаха,че не би трябвало да има проблем с доставката до англ.адрес. Може и да греша,но така поне ще ми върнат парите.

Е,надявам се вашите поръчки да дойдат.

И за да не спамя още: Детските маратонки Адидас,както и мъжки Пума са умалени поне с един номер .

# 457
  • Мнения: 1
hopie, стана ли с безплатната доставка?
Не знам...чакам да видим дали ще дойде. Но съм оптимист, де  Laughing Вече имам и смс, че ми е изтеглена сумичката за поръчката. Не са ми удържани парички за доставка. Според мен, ако на някой му се рискува сега е момента....после предполагам, че ще оправят "бъга" скоро.
А, имам и активен тракинг вече  Laughing Тази нощ пратката е отпътувала от Великобритания! Обаче да ви предупредя, линка, който ми дават от сд към ДНЛ не работи. Трябва да си копирате номера и да отидете в сайта на ДНЛ на проследяване на пратки за Европа. Там избирате страната си и пействате номера на пратката и ....готово...имате тракинг на пратката  Sunglasses.

# 458
  • Мнения: 468
Абсолютно съм съгласна с Алексова, че е някакъв бъг в системата и че по принцип тази доставка е да си вземеш артикулите от определено място в Англия. За проба и аз пуснах една малка поръчка в понеделник, но още нямам никакъв мейл с тракинг номер.

# 459
  • Мнения: 6
И аз пуснах във понеделник,също нямам тракинг номер  Crazy

# 460
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
И аз пуснах във понеделник,също нямам тракинг номер  Crazy
Ще дойде, споко Peace Mr. Green!

# 461
  • Мнения: 2
При мен стана нещо интересно Grinning Имам 2 шапки и 1 яке. Изпратиха ми тракинг номера за шапките, а якето още не е обработено. Последния път като правих поръчка стана по същия начин и получих две пратки...
   
Delivery: £0.00

# 462
  • Варна
  • Мнения: 676
aleksova1, не те нападам, а те питам защо говориш с такава категоричност. Обясняваш неща, които ти самата не знаеш дали са верни - просто предположения на няколко човека. Така могат да се заблудят хората, които четат темата. И аз не знам какво се случва и каква е тази безплатна доставка, но разсъждавам - нормално ли е хората, поръчващи на английски адрес да НЕ могат да си вземат нещата от магазин, а хората, които поръчват за чужбина да ги пращат да си ги вземат от Англия. В това няма никакъв смисъл според мен. А и някой знае ли със сигурност къде се намира Shirebrook Factory Outlet и дали изобщо е в Англия? Дано се разбере скоро за какво става дума.

# 463
  • Мнения: 2
Да, в Англия е.

Иначе и според мен е бъг, който рано или късно ще оправят, затова хора възползвайте се докато можете...

# 464
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Честит празник на всички

И за да не спамя още: Детските маратонки Адидас,както и мъжки Пума са умалени поне с един номер .
За някой конкретен модел на Пума ли имаш предвид или по принцип, защото у дома сме фенове на марката и до сега никога не било да не отговарят независимо от къде са поръчвани, той носи 43 взимам му №9, аз съм с 39 и си взимам №6 , та ми стана сега любопитно като прочетох поста ти newsm78

Общи условия

Активация на акаунт