Много ме дразни!

  • 5 254
  • 13
  •   1
Отговори
Самотна мама съм, с 2 деца. Преди време срещнах един мъж, които намери някакво място в сърцето ми заедно със своите деца. И той е сам татко.
Е, един вид живеем заедно, децата ни се разбират, но аз нещо този мъж не мога да го разбера изобщо.

Дразни ме с всичко което прави, всичко което не прави, всичко което казва. Бе не мога да го понасям. А той, обича ме, поне така казва, но за бога, с нищо не го показва.

Един вид и той е дете, винаги гледа на него да му е добре, чак тогава ако се сети се загрижва за другите. Аз съм станала мама и на децата му, пера ги, чистя им, глезя ги. Той само им вика, шшшътка им (и на моите деца също), командва ги. Аз се опитвам да му обясня, че така се не прави. Ти самия трябва да даваш пример на децата си. Но не, не чува, не разбира.
Същевременно аз се изтощявам да тичам след децата, да чистя, да оправям легла, правя закуски, обеди, вечери. Да им търся забавления.
Господина влиза в къщи и право пред телевизора. Прави си програмата за деня гледайки телевизионната, да не изпусне случайно нещо интересно. И само ме преследва, да ме целува, да ми се натиска, а мен вече почна да ми става... гадно от това внимание. И уж се бяхме разбрали за не пред децата, но нещо май на приказки той е едно, на дела друго. Яде като прасе. Все нещо сладко трябва да е, нещо скъпо. Децата му ходят със скъсани дрехи, толкова ли не може нови да им купи? Като влезе в тоалетната и започвам да се чудя какво прави там. С часове седи.
Ето, и сега лежи на дивана, шшшшътка на децата (едното не е дори на годинка) и ми праща целувки. Още не се е и облякал. С халата от банята е, а вече е след 1 часа. Отвратително! Не издържам вече. Знам, че на мое място бихте го изритали 100 пъти през вратата. Но пък ми е жал за дечицата. Толкова са сладки, толкова съм привързана към тях.
Мислите ли, че мога да го променя тоз техен баща? И така като го гледам в момента, не ме привлича по ни най-малкия начин.

# 1
  • Мнения: 1 425
А ти как искаш да ти показва че те обича?
Това че жените в този раздел не разбират мъжете е по-подразбиране.
Ти замисляла ли си се дали всичко в теб е идеално и нищо не го дразни него?
И един интересен факт:
Мъжете дето се грижат за другите, парат, чистят, глезят децата, добри бащи са дори и децата да не са техни, дават пример, всичко разбират, не гледат телевизия, не им трябва секс, ядат много умерено, не ходярт вкъщи по халат и седят в тоалетната по 5 минути по груби мои сметки са около 1 на 1000.
И от тези идеални мъже 99% са вече заети.

# 2
  • Мнения: 4 212
намерил си е подходящата слугиня, това първо. Второ, ако вси4ки тези неща, които си изброила те дразнят, ти ве4е си го казала...асталависта бейби.

# 3
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Изобщо не мога да те разбера. Защо тогава си с този човек? Изброяваш само колко те дразни всичко в него и т.н. , та то абсолютно нищо не ти харесва. Ей богу, не мога да го разбера това. Ами раздели се с него тогава, не сте женени, ти си имаш деца, той - също, какво те спира?

# 4
  • Мнения: 1 425
просто е поредната дето не знае какво иска.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 477
Е, недейте така крано, бе хора! Пъров към Пантер - не е казано, че като сме самотни майки и по дифолт не разбираме от мъже...моля, моля....И второ - колко от вас могат точно да кажат какво искат?! По-лесно е да кажат какво НЕ искат! Затова недейте веднага така яростно да нападате някой, който и без това е в объркано положение!
Предполагам, че господина не е начибен, понеже все още се предполага, че с него може да се създаде съмейство....или поне Разочарована така иска. Но вероятно няма да стане, след като я дразнят толкова много неща! Аз лично напълно я разбирам и точно по тези причини, които тя е изброила не искам повече да имам мъж в къщи! Въпрос на характер или на чепат характер - както искате го наречете! Но според мен стигне ли се дотам да те дразянт битовизми у партньора - по-добре всеки да си хваща пътя! С времето става по-лошо и дразненето нараства! Така, че Разочарована според мен не храни силни надежди за промяна. Може би старата практика - на един лист да се изредят плюсовете и минусите на партньора, да се прецени кое е повече.....и или сериозен разговор...или всеки в своята къщичка!

# 6
А ти как искаш да ти показва че те обича?
Това че жените в този раздел не разбират мъжете е по-подразбиране.
Ти замисляла ли си се дали всичко в теб е идеално и нищо не го дразни него?
И един интересен факт:
Мъжете дето се грижат за другите, парат, чистят, глезят децата, добри бащи са дори и децата да не са техни, дават пример, всичко разбират, не гледат телевизия, не им трябва секс, ядат много умерено, не ходярт вкъщи по халат и седят в тоалетната по 5 минути по груби мои сметки са около 1 на 1000.
И от тези идеални мъже 99% са вече заети.
Как ли? Ами като за начало да поема връз раменете си половината от това което е връз моите рамене. Така и няма да се отдръпвам от прегръдките му когато се опитва да ме прегърне и целуне а къщата е на долу с главата, децата са гладни и жадни и телефона звъни (туй като пример).
Не, не съм идеална, но не съм и за хвърляне. Не веднъж хора са се възползвали от добродетлността ми. Дали това е което става и в момента? Не знам.
Благодаря ти за факта, ти 1то от 1000 ли си?
За секса... да ми помогне малко, вместо да се чуди защо заспивам как главата ми докосне възглавницата и хич не ми е до неговите секс маратони с дължина от 2 до 4 часа.

намерил си е подходящата слугиня, това първо. Второ, ако вси4ки тези неща, които си изброила те дразнят, ти ве4е си го казала...асталависта бейби.
Той не само слугиня си е намерил, ами и майка за себе си. А идея за как да му го кажа това имаш ли? Или направо да карам като Шварценегер с акцента и всичкото? Тебе не биха ли те дразнили? Или нещо ми хлопа дъската???

Дечицата му! Обичам ги! И към него имам чувства, не съм на ясно какви. Но всичките му там "недъзи" дето ги виждам... така ме дразнят, един вид даденост съм за него. Тук съм и винаги ще съм тук каквото и да прави той (така си мисли де). А в началото бяхме говорили, че нито аз нито той ще се имаме за дадености на другия.

просто е поредната дето не знае какво иска.
На против, знам!

Моргана, очаквай ЛС!

# 7
Простете грешките, нещо май съм гладна, ям букви на поразия!  Embarassed

# 8
  • Мнения: 1 425
за 1 на 1000 - определено не съм от тях. Имам си недостатъци предостатъчно.
За това дали може да се превъзпита човек - едва ли.
Винаги съм смятал че е по-добре да си избереш партньор с чиито недостатъци можеш да живееш, но уви жените май много обичат да се опитват да променят хората, обикновено без резултат.
За дечицата - не знам - хубаво е че изпитваш майчински чувства ама не можеш само от алтруизъм да се грижиш за всички дечица по света.
Хубаво е че знаеш какво искаш - въпроса е дали е реалистично. Ако включва основни промени на характера на накой друг човек - слез на земята и се ограничи до по-малко и по-достижими неща.
Ти вече трябва да си прецениш дали повече харесваш децата или повече те дразни бащата та да го изритваш.  Може да поговориш с него и да мукажеш че е добре с нещо да помага - според мен е по-добре конкретно - покупки примерно или нещо за готвенето или хвърляне на боклука или прахосмукачка - ти трябва да знаеш с какво може да се справя добре ако има желание. Може да се опитате да си рапределите домакинските задължения според това на кой какво му се удава повече. Ама ако нищо не му се удава и няма желание да помага - забрави да го променяш.

# 9
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Разочарована,ако беше с профил бих ти писала нещо на лични  по лични съображения,но ... ThinkingТова ,което прочетох не ми допадна!Това,че обичаш дечицата му и те не са виновни за нищо-не можеш да мислиш за всички,миличка Naughtyи това не е егоистично мнение!!!Щом се раздаваш и си всеотдайна към всички у вас,но несрещаш ответното държание в човека до теб ignore2Мисли за своите и за своят живот,за своите нерви и здраве!Минала съм през нещо подобно и за мен е по-добре да се сложи край на една такава връзка.Който от където е!Като си има деца да си поеме отговорността за тях!Като остане сам сигурно няма да му е до телевизор и до секс Mr. Green
Немисля,че можеш да промениш този човек Naughty
Желая ти дръзки и осъществени мечти,спокоен дом и много щастие!!!  bouquet

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Разочарована, ще ти кажа, че доста добре си отговорила на поставените въпроси...
Остава да си отговориш - ка к и защо се е стигнало до тук?!
Тоя татко с кво те привлече?! Аз всичко разбирам само това ми убягна. Преди беше ли различен? или ти без да го познаваш - както си писала - той е намерил място в сърцето ти... с кое... с какво те привлече...
И въобще жена, вече веднъж опарила се - трудно се хваща на въдицата втори път... Ти емаш не едно, а май две деца - пишеш в мн.ч.... Та това би те правило още по-предпазлива. Та как се хвана на хорото...
А от това зависи доста неща - или не си гледала добре, или пък нещо е станало после и човека си е променил отношението. Съветите са коренно различни!
Така, че от мен за сега само съвет да не подминаваш без внимание и размисъл втория постинг на Пантер - дори ако ти е малко болно от по-острия тон! Най-малкото ще разбереш как мисли в такава ситуация един мъж - и да разбереш кое е различното в твоето виждане - апропо какви са ви разликите с твоя хубавец!
Дидката също ти е казала добри неща!
Успех от мен за сегя - докато не изясня горните ми въпроси аз съвет не мога да дам!
Само това - дълго не се издържа в ролята на майка Тереза - тя беше една и това не е такъв род благотворителност и саможертва. Дано имаш сили да намериш път към човека отсреща и да се разберете! НАучете се да разговаряте! Тава е най-важното!
  bouquet

# 11
  • Мнения: 4 212
Цитат на: Разо4арована
..А идея за как да му го кажа това имаш ли? Или направо да карам като Шварценегер с акцента и всичкото? Тебе не биха ли те дразнили? Или нещо ми хлопа дъската???

как ще му го кажеш си е твоя работа, ти го познаваш. Трябва да седнеш и да си поговориш с него, да му стане ясно, 4е искаш тва и тва и 4е не ти харесва тва и тва. И ако и тогава не си вземе поука и теб продължава да те стяга шапката, и вземеш решение да се разделиш, ами тогава ще има  асталависта бейби, ако искаш като Шварценегер, ако искаш като Брат Пит.
Ще ти отговоря и на въпроса дали мен не би ме дразнило.Да, би, хи4 оба4е няма да му цепя басма.Разговарям, като не ми оттърва, 4ао. Не можеш да промениш хората, ако това о4акваш, просто Той не е това за което си ме4тала.

# 12
  • Мнения: 193
Здравей и от мен.Аз мисля, че си доста изморена от всичките тези домакински ежедневия и лентяйството на този човек . Май ти е писнало всеки ден да правиш едно и също и да няма никакво разнообразие,съвсем разбираемо. Говори с него по въпроса за домакинските задължения,разпределете си ги и съм сигурна че ако започне да ти помага, ще го видиш в друга светлина и няма да те дразни толкова. А за това ,че те закача и всячески ти показва че те иска,бога ми,радвай се. А за секс маратоните-ако успееш да го накараш да поеме част от домак.задължения и достатъчно го изморяваш с това,може и да заспи преди теб Joy. Горе главата и се радвай на дечицата Heart Eyes  bouquet

# 13
  • Мнения: 779
Извини ме, че може би ще прозвуча крайно, обаче аз  мисля, че си просто много изморена и изнервена и по- скоро се самонавиваш ( казвам го, защото аз така правя). Опитай се да се успокоиш и да релаксираш по някакъв начин за да ти светне малко пред очите -повярвай ми , ще погледнеш на нещата по свсем друг начин ( ако пък не, значи нещата наистина са мноооого дебели).
Няма да кажа, че мъжът до теб е лош, безотговорен и не те обича, защото не сятам, че е такъв. Аз лично не познавам мъж, който да не обича да зяпа телевизия ( алтернативата е компа), да прави секс и дапомага в домакинството редовно по своя инициатива ( без да си го подканила десетина пъти преди това). Така, че не го съди прекалено строго  Heart Eyes. Сигурна съм, че е готин човек и имате страхотни спомени заедно, нали?!
Дано съм ти била от полза  Hug

Общи условия

Активация на акаунт