Мога ли да смесвам NAN AR и Аптамил?

  • 633
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 645
Здравейте,
При бебето на снаха ми изникна следния проблем и ако може някой да ни даде съвет. Бебето е на месец и половина и досега беше на Аптамил, но понеже постоянно повръща й изписаха да го храни с NAN AR- против повръщането. Но тази храна нещо не му понася и не може да се изака от 3 дни, затова питаме дали можем да го смесваме с Аптамила с който няма проблем с акито. Дали няма да има някаква реакция като храните не са от една марка
Аз успешно смесвам Фризолак и Фризовом- но дали при нея ще се получи- дайте съвет защото лекъра я съветва да продължава с НАН и да дава разхлабващо лекарство а не й се иска така

# 1
  • Мнения: X
Давайте Аптамил АR - лекарят ви го е изписал, според мен по навик, но щом досега сте били на Аптамил, продължавате на Аптамил AR Grinning

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
И аз мисля,че Апртамил AR е много по-добър вариант,отколкото НАН  или да смесвате млеката.

# 3
  • Мнения: 1 032
В никакъв случай не смесвайте млека от различни марки- това е най- сигурният начин да предизвикате алергична реакция. След като досега бебе е било на Аптамил, наистина по- добрият вариант е да премине на Апртамил AR. Аз лично не съм особено доволна от НАН AR. На малката й беше прекалено тежък и повръщаше от него /вместо да спре/, пък и се запече

Общи условия

Активация на акаунт