Често акане и пръцкане

  • 1 784
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 341
От 22.07  давам на Катрин сокчета. На 28 обаче започна да ака много често, както и да пръцка. Обадих се на педиатърката и тя каза да спрем за малко. През периода, в който е само на кърма трябва да спре да ака толкова често. Иначе акането не е по-различно от преди (тя ме попита да не би да е по-рядко, явно се съмнява за диария).
дали не съм я захранила много рано. Аз много се чудих дали да започвам. Тя на 26.07 направи 3 месеца

# 1
  • Мнения: 3 379
Цитат на: Evjeni
От 22.07  давам на Катрин сокчета. На 28 обаче започна да ака много често, както и да пръцка. Обадих се на педиатърката и тя каза да спрем за малко. През периода, в който е само на кърма трябва да спре да ака толкова често. Иначе акането не е по-различно от преди (тя ме попита да не би да е по-рядко, явно се съмнява за диария).
дали не съм я захранила много рано. Аз много се чудих дали да започвам. Тя на 26.07 направи 3 месеца


Хей, и моят юнак направи на 26.07 3 месеца - значи са ни в един ден бебчетата родени  Simple Smile .

Аз още не съм започнала да захранвам Гого, макар че педиатърката ме гледа лошо за това ми решение, но аз смятам, че така е правилно. Както и да е, не е много рано по българската система (която обаче е остаряла и невежа в съвременния свят), но по принцип е рано по мое мнение да захранваш преди 4-ти месец.

Аз лично смятам, че най-добре да е на кърма до 6-ти месец, но вероятно ще започна и аз по-рано захранването - от 4-ти може би, защото ще се връщам на работа като навърши Гого 4 месеца и ще карам в началото с изцеждане, ама знам ли докога ще издържим така...

Ако все пак си решила да му даваш сокчета, изчакай няколко дни и дай друг вид сок - после следи каква е реакцията. А, и най-добре си записвай какво даваш и как реагира, че като станат повече се забравя сигурно...

Да нацункаш бебка!

Ти къде ражда между другото? Аз в Шейново...

Общи условия

Активация на акаунт