Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 756 683
  • 1 279
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 730
Защо търсим ясновидци, след като не им вярваме?! Защо обсъждаме кой, какво и как?!
 Не е ли по-добрия начин да надникнем в себе си, да 'чуем" себе си, да направим избора си без нечия външна помощ. Търсени, но и винаги анатемосани-  newsm78 Laughing
А, иначе с Lilian_V съм съгласна.

Последна редакция: нд, 06 юни 2010, 10:21 от Dani Avramova

# 316
  • Мнения: 802
Защо търсим ясновидци, след като не им вярваме?! Защо обсъждаме кой, какво и как?!


 Аз лично ги търся, защото искам да науча бъдещето си , но за съжаление все попадам на МОШЕННИЦИ ... ПЕЧАЛБАРИ ....
 Писала съм веднъж и пак ще го напиша - до сега не е имало човек, който да ми е познал нещо каквото и да е било то ....
 Никой нищичко не ми е познал .

 Забавлявам се с такива идиоти ... и то истински се забавлявам .

# 317
  • Мнения: 468
Защо търсим ясновидци, след като не им вярваме?! Защо обсъждаме кой, какво и как?!


 Аз лично ги търся, защото искам да науча бъдещето си , но за съжаление все попадам на МОШЕННИЦИ ... ПЕЧАЛБАРИ ....
 Писала съм веднъж и пак ще го напиша - до сега не е имало човек, който да ми е познал нещо каквото и да е било то ....
 Никой нищичко не ми е познал .

 Забавлявам се с такива идиоти ... и то истински се забавлявам .

Бъдещето е такова каквото си го направи човек. Бъдещето е последствие на изборите които правим или не правим.  Ако ясновидецът зане какъв избор ще направи някой, всъщност се обезмисля вселенският закон за свободата на избора.
Не ви познават просто заради последствията на вече направените от вас избори. Каквото и да ви кажат, ако то не е в синхрон с преопределеното от направените от избори - то няма да се случи.
Вместо човек да си губи времето в това какво ще му се случи, може просто да поработи над себе си в поска на това да стане по-съзнателен, за да осъзнае изборите си, а от там и силата да сътворява бъдещето си, такова каквото поиска.

Ползата от ясновидството е съвсем различна, от това да занем какво ще се случи и понеже не знаете каква е ползата - нямате полза.   bouquet

# 318
  • София
  • Мнения: 606
Nial - Напълно съм съгласна с теб! За мен ясновидството е начин да си проверя ако направя този избор днес какво би било утре и ако направя другият какво ще бъде.... но въпреки всичко явно има заложени събития, които не завият от нас и просто се случват... Сякаш съдбата на човек е закодирана при раждането... основните събития са записани някъде, а другите зависят от взетите решения и действията ни...

# 319
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Здравейте, искам да споделя моята история и ако мога по този начин да съм полезна. Първо да кажа, че прочетох тази тема и предишната до някъде (съжалявам, че нямах повече време) за да не ставам досадна и попаднах на мнения за гледача за който ще разкажа. Тези които са "положителни" го наричат Адем, а "отрицателните" - Адем ходжа. Дали става въпрос за един и същи човек или не незнам. Човека при когото бях преди седемнадесет гонини се казва Адем от село Ръжево Конаре е (намира се на около тридесет километра от Пловдив). Горе долу по това време се заприказва за Адем и тъй като имам близки в съседно до това село са ми казвали за него, че получил дарбата си след някакъв припадък в Пловдив, явила му се Богородица и му казала, че му дава дарба с която да помага на хората и за която той не трябва да определя цена. Както и да е много беше интересно тогава и реших да отида. Бях та 15 г. без никакви проблеми, но мой близък отиваше и аз със него. Отидохме в селото към три през ноща за да се запишем в един списък, който свършваше с мисля 30 номер, ако не се запишеш оставаш за другия ден. Той започваше да гледа от около седем осем часа и някъде към един два преключваше списъка, а през това време дойдоха и някакви чужденци, та минаха без да чакат. Та влизам аз при него заедно с моя познат в една мъничка стаичка, Адем седнал на земята, до нето Библията, Корана отворен, по стените икони на Исус и Богородица, аз стоя права, гледам скептично и Адем ми казва "Ти май си дошла само от любопитство", казвам "Да", пита ме "Искаш да ти кажа какво ще ти се случи?" аз "Да", попита ме как се казвам, отговорих, той прелисти корана и записа нещо и ми каза "Ти ще учиш много, на 22 години ще се омъжиш и ще имаш две деца, първото ще е момче а второто момиче, това е излизай, че човека с теб си има проблеми". Попитах какво му дължа каза ми каквото ти е на сърцето, не помня колко пари му оставих. Минаха три години и мои близки решиха пак да ходят при него, и аз си викам ето сега ще отида и ще ми наговори нещо друго. Отидохме пак посред нощите, този път човека беше започнал някакви строежи (явно се беше позамогнал), но пак си гледаше в същата стаичка. Попита ме за името и пак ми повтори точно това което ми каза първия път, без нито една промяна. Ами наистина учих доста, когато станах на 22 си имах приятел, който на 14 февруари ми предложи брак, казах му че не съм готова за това и той се съгласи с мен, решихме, че ще почакаме няколко години. Бях твърдо решена да не се изпълни това предсказание, но няколко месеца по късно непланирано забременях и един месец преди 23-тия ми рожден ден сключих брак. Първо се появи синът ми след това и дъщеря ми. Не ми се иска да вярвам, че нещата са предварително написани. Вярвам, че човек е способен да променя съдбата си.
Сега нямам информация дали този човек гледа и ако е така къде, през годините чувах че имал офис в Карлово и София.

# 320
  • Мнения: 802
Nial - Напълно съм съгласна с теб! За мен ясновидството е начин да си проверя ако направя този избор днес какво би било утре и ако направя другият какво ще бъде.... но въпреки всичко явно има заложени събития, които не завият от нас и просто се случват... Сякаш съдбата на човек е закодирана при раждането... основните събития са записани някъде, а другите зависят от взетите решения и действията ни...



 Естествено, че е така и един добър ясновидец би трябвало това да го види и да го каже .
 Но уви не съм намерила подходящия .

# 321
  • Мнения: 450
Ходих при Божидар Караджов,беше за около 5 мин.беше изнервен доста, не спестява лошите новини,но казва и възможности ,които биха могли да поотложат нещата.

Видях в жълт вестник статия за Боряна Тотева,обадих и се  и таксата е 50лв. мисля да пропусна. Моля,някой посетил я и с добри впечатления да сподели,пък току виж съм прежалила 50-тицата...

# 322
  • Мнения: 195
И аз като видях статията реших да я посетя. Но четох доста лоши отзиви за нея. Даже тук във форума попаднах на една тема специално за нея. Темата е стара от преди 2г. , но мисля да не рискувам.  Знае ли някой добър ходжа в София  без Адем ?

# 323
  • Мнения: 1
Преди години ходих при такава жена, каквато търсите. Без да ме пита каквото и да е ми каза толкова невероятни по това време за мен неща, които в последствие се случиха точно както ми беше казала тя. Пътуванията ми в чужбина, работата.. всичко ми беше предсказала, а аз и мои съученички бяхме отишли само да я питаме ще си вземем ли държавните изпити в училище  Laughing.
Наскоро ходих при една друга жена, много спонтанно мое решение, но не съжалявам. Тя искаше да и задавам въпроси и ми даваше много точни отговори. Описа ми и абсолютно вярно здравословното ми състояние и това на хората, за които я питах.

Здравей "Iman"
ходих вчера при тази втората жена - Здравка от Велико Търново, чиито координати ти ми даде, но не съм хич доволна.
Говори много малко време и казва много,многоооо общи неща.За здравето нищичко не позна - нито на мен , нито на родителите ми. Видя,че сестра ми има едно дете, а тя има две.не си струва човек да бие път до там.

# 324
  • Мнения: 219
Не се доверявайте на Ивелина Христова, тя е талкова ясновидка, колкото аз....всики път ми дава напразни надежди, че ще забременея в рамките на година, а първата ваче мина...сега чакам и второта да се изтърколи...а вече минаха 6 месеца без резултат...наскоро изгубих сума пари, която не беше моя...обърнах всичко у дома...проверявах няколко пъти и на местата на които бях ходила, нищо не открих, а тя ми каза, че ще ги намеря у дома...да ама не аз у дома почти не стоях с тях...така че ...сами можете да си напарвите извода...защо й писах ли, ами исках да зная дали някой ги е намерил, за да престана да ги търся, само че тя ме увери, че ще ги открия...ами както се досещате...пари все още няма...нама и как да се появат, защотоо както казах, аз почти не стоях у дома с тях, трябваше да ги изхарча по предназначение...така че няма как да ги намеря...но кой знае ако един ден ги немеря пак ще пиша...само, че колкото повече времето минава толкова повече се примирявам, че никога няма да ги намеря...нама как ще се наложи да ги връщам на заплата... ooooh! ooooh!

# 325
  • Мнения: 304
Не мога да се въздържа!   surpriseuuАко попитате чичко Гугъл за г-н Слатински  използвайки истинската му фамилия Йовчев,ще се натъкнете на по- интересни неща от кремчетата!

# 326
  • Мнения: 2 214
Не се доверявайте на Ивелина Христова, тя е талкова ясновидка, колкото аз....всики път ми дава напразни надежди, че ще забременея в рамките на година, а първата ваче мина...сега чакам и второта да се изтърколи...а вече минаха 6 месеца без резултат...наскоро изгубих сума пари, която не беше моя...обърнах всичко у дома...проверявах няколко пъти и на местата на които бях ходила, нищо не открих, а тя ми каза, че ще ги намеря у дома...да ама не аз у дома почти не стоях с тях...така че ...сами можете да си напарвите извода...защо й писах ли, ами исках да зная дали някой ги е намерил, за да престана да ги търся, само че тя ме увери, че ще ги открия...ами както се досещате...пари все още няма...нама и как да се появат, защотоо както казах, аз почти не стоях у дома с тях, трябваше да ги изхарча по предназначение...така че няма как да ги намеря...но кой знае ако един ден ги немеря пак ще пиша...само, че колкото повече времето минава толкова повече се примирявам, че никога няма да ги намеря...нама как ще се наложи да ги връщам на заплата... ooooh! ooooh!
Аз бях при Ивелина преди година, много приятна жена, но способностите и са до тук.
Сина ми е на 5 години и не говори, няма никакви други проблеми, много пъти е диагностициран но диагноза освен забавене в развитието на речта няма.
Преди година и нещо отидохме при Ивелина, освен че чакахме с малко дете което още нямаше и 4 години, в двора я чакахме около 2 часа, приема беше около 5 мин, тогава нищо не каза, пипа му главата, гледа го в очите и каза да дойдем след месец.
След месей пак ни се налложе да я чакаме даже повече от два часа, след като се психясах и почти бях готова да си тръгна тя ни прие, каза че може да действа на Емил с хипноза но за  съжаление той не иска дълго време да я гледа в очите.
Всъщност нямаме нужда от никакви процедури и не е нужно да ходим на лекари защото Емил ще проговори на 4 години, зарадвах се защото оставаха му броени месяци до 4.
Емката направи вече 5 а говора му е все там някъде в перспектива.

# 327
  • Мнения: 376
Г-жа Стихийно ....., само Мария Асенова Пешева може да помогне на детето Ви.  Таксата и е 50 лева за 20-30 минути. Първо казва най-важното, което трябва да знаете и след това задавате въпроси.
В сайта на М.А.П. няколко жени са написали, че са забременели благодарение на нея.  Тя лекува успешно и наркомани.

# 328
  • Мнения: 1 520
Задължително прочетете - Кой как ни мами, или - Как ни мамят шарлатаните.
Малко е дългичък материала, но няма да ви отегчи, напротив - www.vestnici.com/article/8961

# 329
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Г-жа Стихийно ....., само Мария Асенова Пешева може да помогне на детето Ви.  Таксата и е 50 лева за 20-30 минути. Първо казва най-важното, което трябва да знаете и след това задавате въпроси.
В сайта на М.А.П. няколко жени са написали, че са забременели благодарение на нея.  Тя лекува успешно и наркомани.

Хич не се връзвайте на това - таксата от 50 лв е за първите 5 мин - после ще ви открие магия, ще каже, че гарантирано за 24 часа ще ви я развали и ..... ще ви поиска едни доста по-различни четирицифрени сумички.

Общи условия

Активация на акаунт