Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 756 675
  • 1 279
  •   1
Отговори
# 150
  • Sofia
  • Мнения: 4 004
Ами в един магазин ясновидка номер едно обясняваше на придружаващият мъж ,че колкото и скъпи да и са пердетата ,,оная шматка или патка [не си спомням точно] дето е за 15h записана ще ги плати като я извикам още 2 пъти,,Това го чух в магазин коитое 20кв няма как да съм недочула А и самото и държание  беше леко казано отвратително

това ако е вярно ме изумява  Shocked

# 151
  • Мнения: 3 453
   Баба Себахат е голяма сладурана.Като бях 7-8 клас някъде ходехме от училище при нея.Много приятно беше Laughing

# 152
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
   Баба Себахат е голяма сладурана.Като бях 7-8 клас някъде ходехме от училище при нея.Много приятно беше Laughing
Ама нищо не познава  Crazy

# 153
  • Мнения: 6
Лили 13
 Hug
аз от кога ги пиша тея неща
абсолютно , хора, спрете да им пълните гушите на тези нещастници-печалбари

# 154
  • Мнения: 6
аз където ходя на едната на кафе
как познава на 4-те ми приятелки, които ходят
и на мен много ми познаваше
а напоследък нищо

# 155
  • Мнения: 3 453
   Баба Себахат е голяма сладурана.Като бях 7-8 клас някъде ходехме от училище при нея.Много приятно беше Laughing
Ама нищо не познава  Crazy
   Ааааа, на мен ми позна Mr. Green

# 156
  • Sofia
  • Мнения: 4 004
по принцип трябва да сте внимателни какво ви говорят, защото някой от тях имат заучени думи, които знаят, че ще се харесат на клиента. например - ти си много силна, борбена и т.н и започваш да му вярваш, а после се оказва, че казва това на всички Crazy

# 157
  • Мнения: 802
по принцип трябва да сте внимателни какво ви говорят, защото някой от тях имат заучени думи, които знаят, че ще се харесат на клиента. например - ти си много силна, борбена и т.н и започваш да му вярваш, а после се оказва, че казва това на всички Crazy

 Това не е ясновидство , а характеристика на характера  Peace

# 158
  • Мнения: 927
Момичета, пратих телефона на жената на всеки ,който го беше поискал на ЛС, но ако има някой, който съм пропуснала моля да ми пише на ЛС.

# 159
  • В страната на чудесата
  • Мнения: 3
Момичета в първата тема някой беше пуснал телефон на ясновидка Руми , която отговаря на някакъв телефон 0800............незнам нататък . Моля ако някой се сеща за него да го изпише.
Благодаря Ви предварително

# 160
  • Sofia
  • Мнения: 4 004
Момичета в първата тема някой беше пуснал телефон на ясновидка Руми , която отговаря на някакъв телефон 0800............незнам нататък . Моля ако някой се сеща за него да го изпише.
Благодаря Ви предварително

гледам ти ника и името на врачката и си задавам въпроси  Crossing Arms

аз искам да питам - казаха ми за някаква врачка Диди Колева - някой знае ли нещо, за София става въпрос?

# 161
  • Мнения: 5
Iman, благодаря.
Щом мога ще запланувам пътуване.
Ако някой отиде, ако е по-наблизо, ще се радвам да споделите впечатления.
Или хрумна ми...ако някой иска заедно да идем Simple Smile)) (От София съм).

Последна редакция: сб, 20 мар 2010, 18:33 от red_shoes

# 162
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Здравейте .Преди години ходих при една жена от Ст.Загора която и до ден днешен се случват неща които тя тогава ми каза а аз не и повярвах.Казва се Огняна  и живее в Ст.Загора моля ако някоя от вас знае координатите и да ми пише ако не тук поне на лични.А иначе от моят опит мога да кажа че съм ходила при две жени които познават  едната живее в Караесен а другата в едно село Емен.Има и един мъж който доста познава и помага особенно за болести той е от с. Славяново Плевенско.

# 163
  • Мнения: 0
От Нова Загора съм преди няколко дни в Събота посетих Виолета от Хасково,тъи като имах голям проблем личен и здравословен,жената ми позна всичко,много съм доволен..разбира се всеки с мнението си.Супер е.......

# 164
  • Мнения: 1 096
Някой посещавал ли е Цветанка Рангелова и какви са впечатленията ви от нея?

Общи условия

Активация на акаунт