За каква се мислите?

  • 3 984
  • 81
  •   1
Отговори

Анкета

Какъв е според вас външният ви вид? За каква се мислите?

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 22 окт 2005, 17:11

  • Мнения: 1 722
Сега за мен. Колебая се между 2 и 3  Thinking, но към настоящия момент повече 3 /заради повечкото килца най-вече  Embarassed, а и липсата на време и финанси за обикаляне по бутици и салони  Close. Но съм виждала много красиви жени и си мисля, че дори и без скъпарските си одежди, прически и гримове пак са невероятни  Party. Става дума за нежни черти на лицето, естествено здрава коса, стегнато тяло /най-вече високо -че с моите 1.60 не се вписвам в манекенския състав  Naughty/.

# 1
  • Мнения: 671
Всеки ден си мисля различно ту е 1 ту е 3 Joy

# 2
  • Мнения: 1 253
Щастливки са тези които се определят като 1 Simple Smile Аз съм си отвсякъде 2, но само с мноого леки, почти невидими боички Simple Smile пък и с тази къса коса като стана съм като таралеж в атака, така че няма начин, трябва да се пипне тук там Wink

# 3
# 4
  • Мнения: 1 613
Всеки ден си мисля различно

И аз така.
Днес е опция 3  Confused

# 5
  • Мнения: 7 837
Харесвам се, дори и сутрин, като се погледна в огледалото  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 4 423
Нищо че напоследък нямам нужното самочувствие, все пак сам опция 1 Rolling Eyes

# 7
# 8
  • Мнения: 7 430
Аз бях на последно място - т.е. 3, сега мисля, е съм 2...и ще се боря за първото място Mr. Green

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 4 423
Дидка, нямаш никакво право да си слагаш тези опции Naughty Naughty Naughty, ако си се забравила как изглеждаш, отвори си албума и тогава гласувай с 1 Wink

# 11
  • Мнения: 7 430
Дидка, нямаш никакво право да си слагаш тези опции Naughty Naughty Naughty, ако си се забравила как изглеждаш, отвори си албума и тогава гласувай с 1 Wink

Благодаря ти Hug Hug Hug ама още не съм стигнала заветното 1 newsm78 14 килца ме делят Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 4 423
Мене пък 16кг. Embarassed Embarassed

# 13
  • Мнения: 1 999
За красива по рождение! newsm03

# 14
  • Мнения: 35 892
когато се постарая - 2, иначе съм си 3
преди двете деца - твърдо бях 1 Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт