Суха кожа на ръцете???

  • 1 993
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 283
Дайте идейки с какво да се мажа!МАжа ги с вазелин,но след като измия 2 4инии и ми стават ужасни! Close Горкия ми мъж все той го отнася да мие 4иниите  Rolling Eyes
Можеби трябва да си правя маски! newsm78 Благодаря предварително за съветите!  bouquet

# 1
  • Мнения: 932
Холи,ако кожата ти е суха,обикновено проблемът идва отвътре.Препоръчвам ти горещо да започнеш да пиеш рибено масло,ще усетиш подобрение.Пробвала ли си да се намажеш с много,много мазен крем и да спиш с ръкавици отгоре?

# 2
# 3
  • Мнения: 1 283
Ира,не съм опитала,но едва ли ще издържа с тези ръкавици...мисля,4е ще се задуша така! Crazy
Никол,какво е atrix  ?! newsm78  Blush

# 4
  • Мнения: 46 434
....... Никол,какво е atrix  ?! newsm78  Blush

Крем за ръце. Има го в Била и Метро, в кутия и в туба. На мен този в кутията ми харесва повече  Grinning Около 3 лв. е и не съм срещала по-добър крем, от както го ползвам все едно не мия чинии и не чистя  Hug

# 5
  • Мнения: 1 283
Благодря ти,но ще ми е трудно да си го купя от БГ,пък не искам да ангажирам някой да ми го праща,4е става дълга и широка!Имах предвид някоя домашна рецепта!

# 6
  • Мнения: 46 434
Благодря ти,но ще ми е трудно да си го купя от БГ,пък не искам да ангажирам някой да ми го праща,4е става дълга и широка!Имах предвид някоя домашна рецепта!

Сори, трябва още едни очила да сложа  Confused  Embarassed

# 7
  • Мнения: 1 283
Благодря ти,но ще ми е трудно да си го купя от БГ,пък не искам да ангажирам някой да ми го праща,4е става дълга и широка!Имах предвид някоя домашна рецепта!

Сори, трябва още едни очила да сложа  Confused  Embarassed

 hahaha
..не,4е немога да накарам мама да ми прати,но докато пристигнее ръцете ми ептен ще се съсухрят! Confused

# 8
  • Мнения: 3 331
А в Канада няма ли крема за ръце на Neutrogena... Защото за мен специално това е най-добрият крем, който съм използвала/и моята кожа на ръцете, особено през зимата е ужасно суха Cry/

# 9
  • Мнения: 1 283
А в Канада няма ли крема за ръце на Neutrogena... Защото за мен специално това е най-добрият крем, който съм използвала/и моята кожа на ръцете, особено през зимата е ужасно суха Cry/
Имаа!Благодаря,ще потърся! Hug

# 10
  • Мнения: 2 407
Мажи ги с глицеринов крем! Помага много при суха кожа и ги мий с глицеринов сапун!

# 11
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
От ГЛИЗОЛИД по-добър крем не съм си купувала!!! Червена кутия, мисля че се пише ........... сКАПА СЕ ЛАТИНИЦАТА И НЕ МОГА ДА ГО НАПИшА....УФ

# 12
  • Мнения: 3 835
Смени си почистващите препарати и ползвай домакински ръкавици, дори и да ти е неприятно.  Laughing

# 13
  • Мнения: 1 854
Холи, зехтина действа много добре-от личен опит ти препорьчвам. Аз само така поддрьжам рьцете си - натриваш и оставяш да попие...след това измиваш и можеш да намажеш с крем за рьце, за да постигнеш аромат.

# 14
  • Мнения: 1 283
Ще опитам със зехтин! Peace А препарата за 4инии ползвам уж за 4увствителна кожа,ама пак ми стават груби!...най добре да оставям милия да ги мие! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт