Как за малко да станем за резил . . .?

  • 1 093
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 771
Къде ли не съм кърмила Крис. И често си мисля, ако му се дояде в рейс или друго такова превозно средство какво  ще правиме newsm78. Е и днес стана. Уж си бях планувала времето, но никой мен не ме пита. Та качихме се в автобуса (а хич не ми се чакаше другия 30 минути), а нашия да го гушкам. . . Добре гушнах го, но не спря до там. . . Започна да се гуши в мен. . . ясно Mr. Green. Е аз не му мислих много, щото ако се ослушвам не се знае в следващия момент да ли няма да разбере целия рейс за какво става на въпрос. Бях избрала еденична седалка и да не е зад шофаора, че имаме за пример опита на Medusa преди време. Справихме се блестящо без да привличаме вниманието на пътниците за радост на мама. Е това е от нашия скромен опит Embarassed.

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Защо да сте за резил - чудесно сте се справили и не сте привличали внимание Grinning Хайде вече и градския транспорт е открит пред вас Laughing

# 2
  • Мнения: 3 161
Аз пък няколко пъти съм ставала за резил - защото се правя, че не знам защо мрънка детето, докато такъв рев му удари, че всички разбраха - и накрая пак не се размина кърменето в трамвая (това посред зима, с всички там палта и жилетки - е поне не се виждаше нищо пък). Та ти по-добре си се справила!

# 3
  • Мнения: 3 550
Браво на вас! Аз в градския транспорт досега не съм кърмила. Не че и много го ползвам, де....... Абе, сложно ми се вижда, възхищавам ви се!

# 4
  • Мнения: 4 242
Бравост! Party
Само така!
Аз нямам спирка вече. Преди много пъти съм се чудила ако нещо някога се наложи как ще се пресрамя, но се оказа че по отношение храненето на щерката таквоз чудо срам не притежавам Mr. Green
Вчера кърмих в една пряка на Витошка, на тротоара, поседнала на столче Crazy (бехме с една дружка която държи магазинче там, та тя ми извади столче, да не помислите че съм си го изпросила от непознати Mr. Green)
Аптеки, магазини, бордюрчета разни, заведения, трамваи, абе къде що може да се подвие крак, наближи ли време посядвам и вадя любимата цица Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 3 818
Ох, и аз претръпнах вече, а никога не съм предполагала, че ще стане Wink

Онзи ден отиваме с една приятелка да обядваме в ресторант и бебата с нас естествено. Добре обаче квито сме загори тенджери, ресторантът се проточи 4-5часа и в един момент бебата измяука, че и тя иска да яде.
Аз хладнокръвно я взимам (той си беше и почти празен ресторантът, де) и започвам да я кърмя, при което приятелката ми възклива нещо като "О,боже" и прочитам неподправен ужас в очите й.
А на мен ми стана още по-смешно, казах й да се прави, че не ме познава и да не се спича и така, нахраних си я спокойно Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 771
Ох, и аз претръпнах вече, а никога не съм предполагала, че ще стане Wink

Онзи ден отиваме с една приятелка да обядваме в ресторант и бебата с нас естествено. Добре обаче квито сме загори тенджери, ресторантът се проточи 4-5часа и в един момент бебата измяука, че и тя иска да яде.
Аз хладнокръвно я взимам (той си беше и почти празен ресторантът, де) и започвам да я кърмя, при което приятелката ми възклива нещо като "О,боже" и прочитам неподправен ужас в очите й.
А на мен ми стана още по-смешно, казах й да се прави, че не ме познава и да не се спича и така, нахраних си я спокойно Mr. Green

Оооо, ние вече минахме през това със скъпия ми съпруг. Бяхме седнали да хапнем в ресторантче в Надежда и по някое време му казах, че идва време да яде бебето и да не се стяга, а той "мило ще ходите в колата. Тука хората ядат. . . еее ами и той ще яде Wink. . . Да ама не е същото."  И така или иначе детенце и то си хапна като човече в ресторанта от неговата манджа  Grinning. А вярвам, че мъжа ми е безкрайно доволен от това, че го има форума и вас, защото знае от къде бях насърчена и от къде имам смелост да кърмя и да мога да излизам свободно, а не само да мрънкам, че съм сама и т.н.. А и аз съм безкрайно доволна и благодарна на вас, защото иначе бих си стояла в къщи и бих била зависима от мъжа ми за всяко нещо, а така съм свободна в действията си да се разхождаме, да ходим на срещи с мами, на гости на приятелки  . . . Имам приятелка която ми каза, че съм много смела да ходя далеч от къщи, а тя не е смеела да излиза извън квартала в който живее  и е било много тежко  сама по цял ден с децата  #Crazy.

# 7
  • Мнения: 3 926
Моите задръжки паднах при първото кърмене навън в една квартална градинка. Обаче и аз се замислям какво ще стане ако писне в градския транспорт Wink Laughing Обаче вчера, тъкмо си взехме слинга от кварталната шивачка (малко си е оставила ръцете, ама карай) и се разхождаме двете сами с количката. По едно време нашата мома като нададе един вой. Сядам аз в една градинка да я храня, ама тя не ще легнала и пищиии. Сложих я пак в количката и на една по-отдалечена пейка извадих слинга и я сложих. Умря от кеф и зяпа 20-тина минути, след което аз извадих цица и понеже тя не пожела да легне (или май аз не се справих с лягането в слинга), та яде седнала. Голяма картинка бяхме - 18.30 часа, всички се прибират от работа и ни зяпат с огромно любопитство. Никой не разбра, че Сияна яде, обаче мнооого внимателно ме огледаха - Тая пък върви с количката, а детето й привързано с някаква кърпа Laughing , че каквато съм тъмничка, абе минавах за цциганка hahaha

# 8
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз в градския транспорт не се возя, но съм я кърмила в колата. Като ми се разреве от глад, отбивам, пускам аварийни, дърпам шофьорската седалка назад и я кърмя. В такива случаи много ми е смешно да гледам физиономиите на шофьорите, дето ме подминават!  Mr. Green Laughing

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Shocked Въх, Зъхи, развалихме те!!!  hahaha Joy

# 10
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Shocked Въх, Зъхи, развалихме те!!!  hahaha Joy

Гад!  Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 2 784
В градския транспорт не съм кърмила, защото не ползваме такъв, но на всякакви други места редовно. Приятелките ми отначало зяпаха шокирано, сега реагират съвсем нормално. Очаквам като имат деца да последват светлият ми пример.  Mr. Green
Най-странното място на което съм размахвала цици е в Албена пред един хотел. Ходихме да видим сестра ми, която беше там на спортен лагер,на Калина и се доспа, но всеки път като тръгвах да я местя в столчето за кола се стряскаше и плачеше. Най-накрая я изчаках да заспи, излязох от предната врата с дете, увиснало на гърдата, под смаяните погледи на няколко туристи и хотелски персонал, заобиколих колата, сложих я в столчето и чак тогава си издърпах зърното.  Mr. Green Странното е, че по принцип, за такива неща съм леко притеснителна, ама за бебка отдавна се пресрамих и чесно казано е голям кеф да не се съобразяваш с часове. Само  че когато сняг забръска що ще правиме зимъска?  newsm78

# 12
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Само  че когато сняг забръска що ще правиме зимъска?  newsm78

Ще си седим на задниците вкъщи и няма да имаме възможност да прибягваме до екстравагантно кърмене навън!  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 219

 Ааааааа, не е така  - просто малко ти мръзне кръста и месцата дето се подават отстрани  Grinning, иначе бебе си суче доволно сгушено под якето на топличко..... мамите да му мислят  Rolling Eyes
Аз пък си мисля, че като кърмя в колата не се вижда ..... да не ти е много висок бюста и от това така да те гледат другите шофиращи  newsm78 Направо усложнявате пътната обстановка, начи .... Laughing

# 14
  • Мнения: 3 926
Вижда се, че и оттатък Mr. Green Редовно като кърмя в колата и сме вграда ще се намери и някой автобус да спре до нас. Ако знаеш как се променят лицата на хората, които просто си зяпат през прозореца и попадат на гледката hahaha А две момчета от една кола до нас в задръстване към стадиона (по канала) направо щяха да си счупят вратовете, докато се убедят, че кърмя и после ми кимнаха засрамено Wink

Общи условия

Активация на акаунт