Къде да празнуваме рожден ден?

  • 1 728
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Здравейте,
Синът ми навършва другия месец 2 години и се чудя къде е подходящо да му празнуваме с дечица рождения ден. Миналата година беше в един детски център, който обаче е почти фалирал и е станало страшно неугледно в него. Става дума за София, без значение квартала.
Ще бъда благодарна за всякакви предложения.

Дани

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
www.arieltheatre.com
http://mickey-mouse.hit.bg
www.sofialand.bg
Това са само 3 варианта. Можеш да провериш и в "Патиланци" как стоят нещата.

# 2
  • Мнения: 2 332
Препоръчвам Мики Маус - от собствен опит Simple Smile.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
МИКИ-МАУС newsm44
Никъде другаде не занимават децата така добре, както там.
Ето ти съвсем новички снимки от миналата събота:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6994&AlbumId=25222

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Яяяяяя,кажете за цените там, че след 2 месеца и аз ще се интересувам. Това в сайта и аз го видях, но не разбрах какво включва.Само за заниманията и наем ли са тези цени. Кажете, моля, колко платихте на финала и за какво платихте, че чувам все различни неща./от 80лв. до 400лв./

# 5
  • Мнения: 2 332
Ние платихме около 120лв. - като това включваше наема за децата, забавленията, яденето - за децата разни хрупанки, солети, сокчета, пица; пица и банички (много вкусни) за родителите и кой каквото иска за пиене. Тортата си я носите вие. Нашия р.д. беше 2 часа.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
На нас ни излизе повечко - 3 часа за 11 деца, разни шапки и носове, пица, соленки асорти, сладки, банички, торта, видеокасета и сокчета, кафета и т.н. и малко алкохолец Embarassed 200 и малко.

# 7
  • Мнения: 247
Благодаря ви момичета,
Утре ще отида да видя на място Ариел и Мики маус. По пинцип Ариел ни е по-близо, но в сайта прочетох, че времето е ограничено до 90 минути, което не ме устройва. Миналата година така се случи, че все си гледах часовника и не можах да се нарадвам на празника.
Снимките много ми харесаха.  Simple Smile  Изглежда страхотно!
Само едно ме притеснява, че ние сме много малки и нямаме толкова познати с деца на близка възраст. Ще стане повече празник на възрастните  Sad май.

# 8
  • Мнения: 335
Опитай в Ментов носорог, ако ти е по близо. Намира се в ж.к. Стрелбище. Цените са като посочените по-горе. Базата е по добра от тази на Мики Маус , но съм съгласна че в Мики Маус децата ги забавляват най-добре.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
Я, първо вижте тази темичка за Ментов носорог - попадала съм и на други подобни:
http://club.biberonbg.com/read.php?9,90864,104064

Вчера бяхме с Цвети на домашен РД с клоуна Руди. Бях песимистично настроена, но много ми хареса, а на Цветка - още повече. Дори ме помоли следващия РД да й го празнуваме така. Руди занимаваше 2 ч. децата в детската стая, като на няколко пъти идваха при възрастните да правят разни номера, закачки, влакче... Всички бяха с шапки, нарисувани носове и бузки /и част от мамите също/. Най-накрая Руди направи по едно животинче от балон за всяко дете - беше голяма радост Grinning
Децата със сигурност се абавляваха, предполагам и, че е по-евтино от някой клуб. Единственото неприятно е, че мамата после имаше доста да чисти

Общи условия

Активация на акаунт