Някой чувал ли е за тази известна българка?

  • 621
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 978
Както често става при планираните неща, случайността (приятелската или божествената намеса) е тази, която дава тласък на събитията и на старателно подготвената машина да заработят. Така и със Силвена – една българка, която сега в Лондон е най-известната “артистка”, примадоната на кулинарната сцена. Звезди и светски персони се надпреварват да я канят зад кулисите на своите партита, за да могат гостите им със седмици да говорят за божественото суфле, което са хапнали при еди-кой си, телевизионни канали и издателства да откриват с приятна изненада българските сърми, а екипите на Мадона и Шер, за които е готвила по турнетата им, с благоговение да разказват за ненадминатото й ризото с див ориз. Самата Клаудия Шифър винаги, когато има гости, се обажда на Силвена

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Нещо като проми-готвач? food002
Евала и на жената!

# 2
  • Мнения: 978
аз лично за първи път я чувам, а смея да твърдя че съм доста в час. newsm78

# 3
Ne sam vaob6te 4ula za takava li4nost.
BRAVO,SAMO TAKA ...Pone da razberat kade e BG na kartata v Evropa,4e ina4e ia tarsiat kade li ne??? Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 854
И аз не сьм чувала за тази дама, ти как разбра за нея? Поклон пред делото и  chef

# 5
  • Мнения: 980
Не съм чувала zа Силвена Embarassed. Дано успее да покаже на света каква кухня имаме и че таzи иzкусителна и вкусна екzотика идва от България. Стискам й рака Peace

# 6
  • Мнения: 4 212
Браво на жената  Peace харесвам хора които с таланта си се издигат.
Аз също не съм 4увала за нея  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 793
 аз също за пръв път чувам за тази жена.
браво. страхотно.

# 8
  • Мнения: 2 825
И аз не съм я чувала за нея, но евала и за таланта  Simple Smile
Мерси и на тебе, че сподели инфото с нас  Hug

# 9
  • Мнения: 819
Аз съм я гледала многократно при Ути Бъчваров  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт