Имунобор за деца-мнения

  • 4 330
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 133
Здравейте майчета!!!!Споделете впечатления за този имуностимулатор, ако сте го давали на своите съкровища.Предварително благодаря!!!

# 1
Имунобор не сме използвали, но на дъщеря ми давам рибомунил и съм доволна.

# 2
  • Мнения: 5 525
dasteria mi e na 3 godini .Ot bebe e s silna alergia a sega vece i s astma.Ot minalata godina e i s ostar cistit i periodicno se vaspaliavat i babrecite.Pihme Imunobor Kids tova liato-parvo 7 dni po 2 tabletki sutrin i vecer,a posle 30 dena po edna na den.Doktora kaza ,ce dasteria mi e mnogo po dobre. Ot 3 mesetsa ne e boleduvala.

# 3
  • Мнения: 171
Здравейте!Аз също чух много добри отзиви за "Имунобор" и смятам да го пробвам. Някой знае ли колко време и на какъв интервал се дава?  261uu

# 4
  • Мнения: 544
Davah go minalata zima na sina mi/6god/+multisanostol,nemoga kategori4no da kaja,no vse pak mislia 4e ima6e dobar efekt

# 5
    ОТНОСНО ВЪПРОСИТЕ ВИ ЗА      IMUNOBOR  KIDS !
През  първите 10 дни се приема 3 пъти по 1 капсула дневно на гладно,а след това от 1 до 2 капсули дневно.При деца  от 1-6 г. по 1 капсула дневно.Един курс  на прием е 12 седмици.При необходимост от по-продължителен прием трябва  да направите едноседмична почивка между курсовете.IMUNOBOR KIDS се приема по време на боледуването и във възстановителния период,има благоприятно взаимодействие с редица антибиотици и повишава тяхната ефективност.

# 6
  • Мнения: 1 680
Колко струва?

# 7
  • Мнения: 5 140

Около 14-15 лв,поне там където го гледах аз.

Общи условия

Активация на акаунт