Изтече ми слузестата запушалка

  • 5 329
  • 53
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 157
Момичета, споделете как беше при вас - колко време след изтичане на слузестата запушалка започна раждането?
На мен ми изтече към 10 часа снощи. Дали да задържа татито да не ходи утре на работа, ако ще стане до един ден случката?  
То не че не съм раждала, ама съм забравила - беше отдавна. А и тогава ме приеха в болницата  3 дена предварително заради тесния таз, та не се притеснявах дали ще стигна навреме.

# 1
  • Мнения: 5 500
Сигурна съм, че ще се включат веднага мами с по достоверна информация, но съм чувала, че раждането е до три дни след падане на тапата. По-добре не пускай тати на работа Wink , че може скоро да се радвате на бебче.
Моята ми я разбутаха, пада четири дни и пак не родих сама, а със системи, но при теб явно по друг начин стои въпроса.
Успех и леко раждане, непременно да се похвалиш Laughing Стискам палци Wink  Sign Exclamation

# 2
  • София
  • Мнения: 2 157
Афродита, благодаря за бързия отговор и хубавите думи!
Тъкмо си спретнах и последните подробности от багажа за болницата и поподредих това - онова в къщи. Сега остава да чакам...

# 3
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Sunny bunny
Афродита, благодаря за бързия отговор и хубавите думи!
Тъкмо си спретнах и последните подробности от багажа за болницата и поподредих това - онова в къщи. Сега остава да чакам...


За нищо, УСПЕХ Grinning  Sign Exclamation

# 4
  • Мнения: 7 106
Може вече да е станала работата, Wink ,ама да ти кажа че мойта падна в 10:00 сутринта и в 18:48 родих.Стискам палци всичко да е наред,леко раждане и след някой и друг ден да се похвалиш!!!!!!!!!! Grinning  Grinning  Grinning

# 5
  • Мнения: 7 718
Съни бъни, каво става? Успех.

# 6
  • Мнения: 76
Нашият бебешон се появи на бял свят 8 часа по-късно, ама знае ли човек?! При всички случаи - време е за хубави новини.
Лесно и бързо раждане и ще чакаме вести!

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
В най- скоро време ще родиш, мила!
Успех ти желая!
И да се похвалиш!!!!
Стискам палци.

# 8
  • Мнения: 3 569
Падна ми слузестата запушалка, изтекоха ми водите ли означава ? Simple Smile За пръв път чувам за тази запушалка...

# 9
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: Future pere
Падна ми слузестата запушалка, изтекоха ми водите ли означава ? Simple Smile За пръв път чувам за тази запушалка...

Не е едно и също. Изтекоха ми водите се казва, когато се спука околоплодния мехур.
Слизестата запушалка е нещо като сгъстен секрет на шийката на матката като има за цел да предпазва от навлизане в маточната кухина на микроогранизми.
Надявам се, че си разбрал.

# 10
  • Мнения: 3 569
Благодаря, сега вече разбрах  Laughing

# 11
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Ами моята падна в 24:00,а раждането-в 09:40 на другия ден...Както и другите са ти писали-време е,чакай.. Grinning

# 12
  • Мнения: 717
Като чета - дошло е време. Успех !!!

# 13
  • Мнения: 3 569
Според мен тя вече е в болницата Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 14
  • sofia
  • Мнения: 769
E Sunny_Bunny, вече си на крачка от старта.
 Grinning При мен запушалката изтичаше постепенно от началото на 9 месец, но и при 2-те деца 2 дни преди да родя изтече последната (най-голямата) част. При теб щом е паднала цялата, раждането ще започне до 36 часа (а вече както виждам и доста по малко).
Успех  Hands Thumbsup  и всичко да е по леко и бързо!! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт