Въпрос за акането и напъването.

  • 471
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 068
Момичета, може би някои от вас си спомнят, че моята беба Благородна от известно време е на смесено хранене. Дохранвам я с Нутрилон 1. И също така от известно време се чудя дали трябва да сменя млякото. Тя няма запек, но преди да се изака пада едно напъванеееееееееее......много яко напъване. Та въпроса ми е дали това е нормално/да се напъва така детето/ или е индикация, че трябва да сменя млякото, с което я дохранвам. Иначе консистенцията на акитата си е кашава и прилича на слатисти бъркани яйца/както казва нашето педи/. Laughing

# 1
  • Мнения: 5 299
Аз мисля, че е нормално. Всички(или пове4ето ) бебета се напъват така като акат. Зачервяват се и очичките им все едно ще изкочат Mr. Green. Щом няма запек, ще го израсте. Още е мъничко беб4ето Laughing

# 2
  • Мнения: X
Така си акат. Моята чак се оцъкляше Shocked Joy Joy

Renci, не сменяй млеката с лека ръка, аз така си изпатих. В началото са така, когато почнете да хапвате пюренца лесно ще и ррегулираш стомахчето. То и към втория месец можеш да я разхлабваш със сокче от круша - направооооо бързия шприц ти казвам Grinning

# 3
  • Мнения: 4 068
Мерси ви много за отговорите. И нашия татко е на това мнение и даже ми се кара, че прекалено се втилясвам, но аз все пак реших да си питам. А иначе беба си ака всеки ден и то бая яко си ака де. Но аз исках да съм сигурна, понеже е възможно да се наложи съвсем да и спра кърменето.

# 4
  • Мнения: 3 663
и аз да кажа, че и таня така се напъваше Simple Smile тя даже и до днес понякога така си се напъва Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт