Въпрос относно подуване под очите

  • 10 744
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 863
Мойто детенце е почти на 3г и понякога й се появяват торбички под очите.Основно след сън.Един път беше взимала антибиотик към 10-ина дни и тогава също се бяха появили.Беше като тякой "пияница".Прави ми впечатление че когато излезе навън изчезват ако е имала.Като смени климата също не се появяват/например на морето/.Може ли да е някаква алергична реакция или нещо друго. newsm78

# 1
  • Мнения: 127
Аз съм така - събуждам се с подути очи, ама много подути, независимо дали съм спала много или малко. Но аз имам проблеми с бъбреците, та на това го отдавам. За детенце, не знам, най-добре да питаш лекаря и.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
И моят съвет е да пуснете изследвания за бъбреците. Може и да няма нищо, но за всеки случай ги направете.

# 3
  • Мнения: 1 250
А хрема появява ли се като допълнение към подпухналите очи? Или запушване на нослето?

Синът ми има сенки под очите, понякога подпухват, но сенките са лилави - казвали са ми че е характерно за алергиите.

Но може и да е във връзка с бъбреците - на морето децата пишкат по много заради плискането на вълните и играта с вода. Синът ми му понася много добре, въпреки алергията към прах.

А температура мерила ли си?

# 4
  • Мнения: 127
Ооо, аз и сини сенки имам под очите от малка, но алергии нямам никакви. Според лекарите това се дължат на безбройните гнойни ангини, които съм изкарала. Ама, кой знае....може и от нещо друго да е

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
4arlin пише, че детето й има торбички под очите, не сенки. Има разлика все пак. Торбички се появяват при задържане на течности в организма, за това и повечето мами я посъветвахме да обърне внимание на бъбреците на детенце.

# 6
  • Мнения: 863
Mnogo blagodaria na wsi4ki mami za skorostnite suveti.Nie predi wreme imahme problemi s bubrecite no sega wsi4ko e nared.Mojebi naistina ima wruska newsm78 ,i ima niakakwo zadurjane na te4nosti w organizma.mai ste triabwa se konsultirame pak s na6ta doktorica.Dano da ne e nesto lo6o Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт