стискайте ми палци, моля!

  • 4 364
  • 120
  •   1
Отговори
  • usa
  • Мнения: 2 113
момичета, утре - 4 октомври, отивам да ме оперират. ще ми режат злокачествен тумор от гърдата. вярвам, че добре ще си свършат работата с изрязването, но стискайте ми вие палци, моля! и дано хистологията на гадната бучка да е възможно най-благоприятна за мен и децата ми  Praynig...
ходете редовно на прегледи и си създайте навик да си самопреглеждате гърдите всеки месец!!!

# 1
  • Мнения: 1 909
момичета, утре - 4 октомври, отивам да ме оперират. ще ми режат злокачествен тумор от гърдата. вярвам, че добре ще си свършат работата с изрязването, но стискайте ми вие палци, моля! и дано хистологията на гадната бучка да е възможно най-благоприятна за мен и децата ми  Praynig...
ходете редовно на прегледи и си създайте навик да си самопреглеждате гърдите всеки месец!!!
Стискам палци и дано ти се раzмине химио и т.н. гадории  Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
 Praynig всичко да мине успешно.....

# 3
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
 Praynig Praynig Praynig Praynig PraynigМила дано вси4ко е добре,пиши като се вьрнеш от болницата Praynig Praynig Praynig Praynig.
Кьсмет

# 4
  • Мнения: 978
Наистина се моля всичко да мине успешно.  Хирирзите да си свършат работата перфектно, ти да се възстановиш бързо и да няма никакви негатични последствия. С теб сме Миз. Praynig

# 5
  • Мнения: 7 837
Успех  Praynig
Чакаме да пишеш добри новини.

# 6
  • Мнения: 208
Стискам палци Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 488
Стискам палци! Успех!!!

# 8
  • Мнения: 508
С теб сме и стискаме палци цялото ми семейство и ще се  Praynig всичко да е наред/в което въобще не се съмнявам/.Успех!!!

# 9
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Успех и много късмет и от мен, миз  Hug Praynig. Съжалявам за неприятния момент, през който преминаваш, но вярвай, че всичко ще бъде наред. Желая ти го от сърце  Hug

# 10
  • Мнения: 3 461
Господ напред,ти след него.Бъди оптимист,желая ти от сърце бързо възстановяване и хепи енд. Hug

# 11
  • UK
  • Мнения: 1 334
стискам ти палци! успешна операция и бързо възстановяване!

# 12
  • Мнения: 4 212
Моля се  Praynig и стискам палци за теб  Praynig
Вси4ко ще бъде наред. Бъди спокойна  Hug  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 1 854
Стискам палци и се моля всичко да мине сполучливо!!! Praynig
После като се вьзстановиш пиши моля те по подробно как ти го откриха, от колко време си го имала, какво те е боляло, как да се самопреглеждаме ежемесечно, след каква вьзраст и всичко интересно и желателно да се знае по темата.
Още ведньж...стискам силно палци... Praynig Praynig Praynig

# 14
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Стискам палци  и се  Praynig всичко да бъде наред! Дано да остане зад гърба ти като лош спомен! Ние сме с теб Hug!

Общи условия

Активация на акаунт