Суперхраните на Аквасорс - 3!

  • 143 698
  • 755
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 265
Не, много е цяла капсула на децата ти предвид тяхната възраст,ще започнат да се изхожадт по-често,а и не забравяй,че в Вод. също има доза ензими,аз на мойте съм давала максимум по половин капсулка когато са болни от грип или когато са запечени.
Между другото ензимите са много от позла ,когато сме болни - тога ва е хубаво да се вземат за да може организма да се съсредоточи в оздравяването а не в преаботването на храната,за черния дроб е по-лесно искам да кажа.Много са полезни но не прекалявайте защото ако го направите може да понапълнеете малко,нали подпомгагат цялостното усвояване на храната.

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 1 349
По повод даването на антиоксидант на малки деца, по-скоро съм против, като имам предвид какви са ''показанията'' за приема му.
За обща защита на всички клетки от дегенерация при
- активни или пасивни пушачи
- ежедневно умерено до високо излагане на замърсен въздух - автомобилни газове, работа в среда с висока до умерена концентрация на отровни вещества и др.
- излагане на химикали или високи дози радиация.
- прекомерно излагане на слънчева светлина.
- негативни ефекти от претоварване.
- при лица с повишен риск от сърдечно - съдови и ракови заболявания.
- за профилактика на стареенето - при всички хора над 35 години.

# 152
  • Мнения: 228
По повод даването на антиоксидант на малки деца, по-скоро съм против, като имам предвид какви са ''показанията'' за приема му.
За обща защита на всички клетки от дегенерация при
- активни или пасивни пушачи
- ежедневно умерено до високо излагане на замърсен въздух - автомобилни газове, работа в среда с висока до умерена концентрация на отровни вещества и др.
- излагане на химикали или високи дози радиация.
- прекомерно излагане на слънчева светлина.
- негативни ефекти от претоварване.
- при лица с повишен риск от сърдечно - съдови и ракови заболявания.
- за профилактика на стареенето - при всички хора над 35 години.

Добавям (по препоръка за мен):
- алергии
- проблеми с очите

# 153
  • Пловдив
  • Мнения: 1 349
По повод даването на антиоксидант на малки деца, по-скоро съм против, като имам предвид какви са ''показанията'' за приема му.
За обща защита на всички клетки от дегенерация при
- активни или пасивни пушачи
- ежедневно умерено до високо излагане на замърсен въздух - автомобилни газове, работа в среда с висока до умерена концентрация на отровни вещества и др.
- излагане на химикали или високи дози радиация.
- прекомерно излагане на слънчева светлина.
- негативни ефекти от претоварване.
- при лица с повишен риск от сърдечно - съдови и ракови заболявания.
- за профилактика на стареенето - при всички хора над 35 години.

Добавям (по препоръка за мен):
- алергии
- проблеми с очите
Възможно е, не ми беше известно Peace.

# 154
  • Мнения: 265
Da Maite  е напълно права,постгани са големи релултати с САО при алергии и при очни проблеми.

# 155
  • Мнения: 23
Давам на дъщеря ми КОЛАКТИВ 3,тя е на 6год.. какво друго мога да и давам +Колактив 3???????

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 1 349
Някой ако може да се включи и по-подробна информация относно алергиите и САО. Много ми е важно, при сина ми има съмнение зза алергичен ринит, не е доказано още, но е голяма мъка с непрекъснати ларингити и пристъпи следствие на това. Търсих из нета, но не намерих инфо за антиоксиданта и алергии?!?

# 157
  • Мнения: 572
Давам на дъщеря ми КОЛАКТИВ 3,тя е на 6год.. какво друго мога да и давам +Колактив 3???????

Зелена енергия и рибено масло.

# 158
  • Мнения: 228
Някой ако може да се включи и по-подробна информация относно алергиите и САО. Много ми е важно, при сина ми има съмнение зза алергичен ринит, не е доказано още, но е голяма мъка с непрекъснати ларингити и пристъпи следствие на това. Търсих из нета, но не намерих инфо за антиоксиданта и алергии?!?
ето това открих, мисля че доста подробно е описано http://um.anhira.com/alergii.php , както и една стара тема от форума http://209.85.135.132/search?q=cache:g9798jmz2g0J:www.bg-mamma.c … ct=clnk&gl=bg , можеш да потърсиш и в интернет супер антиоксидант+алергия или подобни комбинации.

# 159
  • София
  • Мнения: 545
Здравейте, искам да попитам за коластрата, синът ми е с лоша хрема и капя коластра, разтворена във вода в нослето, но от вчера е и с възпалени очи, със силна секреция, дали мога да капна и в очите?

# 160
  • Мнения: 265
Давам на дъщеря ми КОЛАКТИВ 3,тя е на 6год.. какво друго мога да и давам +Колактив 3???????
Зелена енергия или Водорсли и Мастни киселини  и разбира се колактив 3.потърси повече инфо в сайта на www.Anhira.com

# 161
  • Мнения: 265
Здравейте, искам да попитам за коластрата, синът ми е с лоша хрема и капя коластра, разтворена във вода в нослето, но от вчера е и с възпалени очи, със силна секреция, дали мога да капна и в очите?
Задължително с обиконвенна коластра - лекувала съм хрема ,лекувала съм и конюктивит веднъж с тези капки,много са ефиакасни ,но трябва да разполагаш с обикновенна коластра ,дестилирана вода,и контейнерче за урина.Налива се дест. вода в контейнерчето почти до горе,изсипва се коластрата,разклаща се добре.Капеш няколко капки 4 пъти дневно.Контейнерчето с разтвора държиш в хладилник до 24 часа и после се хвърля и се прави нов.и това поне 5 дена,може би и повече ,до излекуване - не може да предозираш .

# 162
  • София
  • Мнения: 1 095
Здравейте, искам да попитам за коластрата, синът ми е с лоша хрема и капя коластра, разтворена във вода в нослето, но от вчера е и с възпалени очи, със силна секреция, дали мога да капна и в очите?

Както казва Жанетка с обикновенната коластра може по една капчица три пъти дневно. И е добре един път дневно да се капе и по една капка от ЕМК, защото коластрата изсушава, а ЕМК действа омекотяващо. Лично съм го изпробвала срещу конюктивид. Hug Случи ми се високо в планината и нито имах друго под ръка, нито можех да отида на очен лекар. За два - три дни очите се успокоиха.

# 163
  • Мнения: 920
Здравейте,
Бих искал да ви попитам за коластрата. Наскоро чух, че е много ефикасна при лечение и профилактика на имунната система. Племенничката ми е на година и осем месеца и е изключително болнава. Два дни на ясла, после една седмица в къщи. Наскоро изкара и морбили, въпреки ваксината. Тотално сринат имунитет. Чух, че коластра и водорасли се давали за закрепване на имунитет. Не мога да убедя сестра ми да я заведена хомеопат, не иска,а и не взима много насериозно подобен тип хранителни добавки, затова се възползвам от темата и искам да ви попитам по каква схема се пият водраслите и коластрата и евентуално кога може да се очаква ефект.
Извинявам се, ако по назад в темата сте писали за това, но просто не разполагам с достаъчно време да прочета всичко Crazy
Много благодаря за отговорите предварително  bouquet

# 164
  • Мнения: 265
Здравейте,
Бих искал да ви попитам за коластрата. Наскоро чух, че е много ефикасна при лечение и профилактика на имунната система. Племенничката ми е на година и осем месеца и е изключително болнава. Два дни на ясла, после една седмица в къщи. Наскоро изкара и морбили, въпреки ваксината. Тотално сринат имунитет. Чух, че коластра и водорасли се давали за закрепване на имунитет. Не мога да убедя сестра ми да я заведена хомеопат, не иска,а и не взима много насериозно подобен тип хранителни добавки, затова се възползвам от темата и искам да ви попитам по каква схема се пият водраслите и коластрата и евентуално кога може да се очаква ефект.
Извинявам се, ако по назад в темата сте писали за това, но просто не разполагам с достаъчно време да прочета всичко Crazy
Много благодаря за отговорите предварително  bouquet

Ако детето започне да взима Водорасли или Зелена енергия заедно с коластра ще е много добре и мисля,че до няколко месеца а може и по-рано да забележат резултата.Благодарение на тези продукти моите деца не са пили АНт.,а това е голям успех, наистина.Мисля,че трябва сестра ти да прочете малко в интернет например в www.Anhira.com,,не е зле да я поканим на една лекция относно продуктите,да отговорим на всичните и въпроси и тогава тя сама ще си реши. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт