СТАФИЛОКОКИ И БРЕМЕННОСТ

  • 1 114
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Момичета,
имам голям проблем. Преди един месец дадох сина се на ясла. Ходи 4 дни и оттогава е все болен. Днес му откриха стафилококи. Той е малък (пипнал ги е от яслата) на 1г и 4 м. и педито едва намери какво му дадем за да го лекуваме. Той ще се оправи, но АЗ СЪМ БРЕМЕННА В 4 МЕСЕЦ.  newsm45
Утре ще ходя да давам секрет за да разбера дали съм заразена, но ме предупредиха, че и да съм нищо не можело да се направи докато не родя. newsm12
Ами ако и плода е заразен?
Толкова се притеснявам.
Междудругото мислех, че като им кажа в яслата ще се обадят на ХЕИ или нещо от сорта, но те само ми казаха:"Ау, ами тогава трябва да го лекувате доста продължително......" Представяте ли си наглост.


# 1
  • sofia
  • Мнения: 769
Идете на хомеопат, ние с дъщерята така се справихме с проблема без антибиотици и трайно. Тя беше бебе и ги пипна още в родилно, а аз от нея при кърменето и умирах от болка като слизаше млякото, но щом ги открихме веднага започнахме терапия и за околко 15-20 дни се справихме.

# 2
  • Мнения: 371
Бях бременна в 6 месец и се заразих със стафилококи от болницата (лежах там 4 месеца). Откриха ги във влагалищен секрет. Лекуваха ме 5 дни със венозни антибиотици (можело и през устата, но за по-сигурно...). Нямах проблеми след раждането, бебо нямаше никакви такива "гадинки". Няма страшно, лекувай ги! Късмет!!! Hug

# 3
  • Мнения: 89
Бях бременна в 6 месец и се заразих със стафилококи от болницата (лежах там 4 месеца). Откриха ги във влагалищен секрет. Лекуваха ме 5 дни със венозни антибиотици (можело и през устата, но за по-сигурно...). Нямах проблеми след раждането, бебо нямаше никакви такива "гадинки". Няма страшно, лекувай ги! Късмет!!! Hug
Краси,
Поуспокои ме. Толкова бях притеснена, че като прочетох написаното от теб направо си отдъхнах.
Благодаря ти.

Общи условия

Активация на акаунт