Някой ползва ли Фризомел?

  • 412
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 769
Какъв цвят има това мляко? Имам Фризомел (6-12м), чийто срок изтече буквално преди 3 дни. На цвят е много жълто, а не бяло, като другото мляко. Дори Аптамила е по-бял. Не съм го разтваряла във вода и не зная така как исглежда. Притеснявам се да го дам на бебе (макар и в пюре), та затова ви питам. Какъв е нормалният цвят на този Фризомел? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: X
Туфка то аз бая отдавна давах, ама чак жълто newsm78 Не беше бял, по-скоро.......като сухо мляко, нали знаеш леееко жълтеникаво, но леко не много.

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
И аз не мога много точно да си спомня. В никакъв случай не беше бяло, каквото е сега Нестле джуниор например. Но не бе и жълто, просто малко жълтееше.
Ако се притесняваш, по- добре не давай на детето.

# 3
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И аз така си спомням. Не беше снежно бяло, но не беше и жълто

# 4
  • Мнения: 8 769
Сега го видях на дневна светлина - не е жълто Embarassed, по-скоро кремаво. Ок, за проба, направих от него мляко за мюсли на щерка ми. Каза, че й харесва Rolling Eyes, ако не оповръща и не одриска света до довечера, ще го пробутам и на дребен Mr. Green
Мерси за отговорите, значи все пак не е като нормалните млека тоз Фризомел.... Crazy

# 5
  • Мнения: X
Сега го видях на дневна светлина - не е жълто Embarassed, по-скоро кремаво. Ок, за проба, направих от него мляко за мюсли на щерка ми. Каза, че й харесва Rolling Eyes, ако не оповръща и не одриска света до довечера, ще го пробутам и на дребен Mr. Green
Мерси за отговорите, значи все пак не е като нормалните млека тоз Фризомел.... Crazy

Малиии Туфкааа Mr. Green що така пробваш върху щерката бе Party

Споко няма му нищо сигурно на млякото.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 626
Ползвам Фризо 2. Нали сега това е новия Фризомел. Спокойно мога да твърдя, че е по-бледожълт от Аптамил-а.

Общи условия

Активация на акаунт