Козметика: Ален Мак

  • 7 652
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте на всички,
Рових се и попаднах на тази тема. Ако сте отворили горните линкове, които Ваня е дала и вникнете в съдържанието ще разберете, че след като се приема подобно нещо от Общото събрание на дружеството, то вярно трябва да обяви в съда производство по несъстоятелност. Фалита определено е по-добрата алтернатива пред спиране на плащанията и отпадане на обезпечението.
А пък и по коментара на therese - дали уплашениет хорица в това комунистическо и западащо дружество ще знаят нещо. Дето са ги лъгали толкова години. И дали ще кажат и да знаят - ако им е мила работата /дори и тя да е още 2-3 месеца/. Ще ме извинявате, но за тези които не знаят, Ален Мак се държи от сетът на последният "червен" соц министър. Хайде замислете се, че това не беше пране на пари там .. толкова години !!!!


Здравейте, според мен няма място изобщо да се коментира кой "държи" или не компанията, тя се управлява от цял екип от хора, повечето от които с десетилетия стаж във фирмата, още отпреди приватизацията. Както казах вчера, аз също работя в Ален Мак и мисля, че няма значение дали дали зетът е червен или син, по-важното е, че продуктите ни са познати, качествени и на добри цени. Не виждам лъжа или заблуда в това да работиш, да виждаш как фабриката пуска 3 смени и да си мислиш, че някой те лъже като ти плаща за свършената работа.
Наистина когато човек не е запознат с детайлите, не мисля, че е правилно да се дават оценки за бъдеще или обвинения в парне на пари, несериозно и някак си нечистоплътно е...

# 16
Бях си купила тези кърпички и останах очарована!Страхотен аромат имат,големи са и омекотяват хубаво.Исках пак да си купя,но не ги намирам вече.
 Благодаря ви за информацията!Ще опитам да си ги поръчам!

Здравейте,

Фирмата ни има интернет магазин с най-ниските цени, на който може да си поръчате кърпичките. Ето и линкът:
http://alenmak.bg/shop/category/48/detski-karpichki-.html

Цените са най-ниските за нашите продукти, каквито може да намерите в магазинната мрежа, това си е един виртуален фирмен магазин Wink
Надявам се да ви хареса!

# 17
Скоро ми направи впечатление в Кауфланд, че има паста за зъби Поморин. 
Вероятно някой пуска слухове за закриването на Ален Мак.  newsm78



не само в Кауфланд, има ни в редица вериги още- САНИ, Била, Лекси, Карфур...

за последните 5-6 години, откакто съм във фирмата слуовете за фалит са почти по 2 ъпти годишно, явно сме тръг в очите на тези, които искат да ни достигнат, но във всеки случай е тъпо да чакаш някой да затвори, вместо да се опитваш ти самия да направиш нещо...

# 18
Момичета,някой знае ли къде в Пловдив се продават продуктите на "Ален мак" newsm78?Защото аз не знам да има фирмен магазин в града,а е срамота-все пак тук се произвеждат. Конкретно се интересувам от крема им за лице срещу студ,ако някой има впечатления от него-моля да сподели?  bouquet

Здравейте,

На интернет сайта може да намерите всички продукти (и зимната серия) на най-ниските цени!

http://alenmak.bg/shop/

Приятно пазаруване!

# 19
Колко хубав сайт!!!

# 20
Явно не е само слух: http://www.capital.bg/show.php?storyid=853559
Все пак е вярно,че са тръгнали към фалита.

# 21
  • Мнения: 2
Хмм .... явно се оказах права. Обявена е процедура по несъстоятелност и Пловдивският съд ще се произнесе до няколко дена. Жалко за марката и за "мениджърите", които доведаха фирмата до този хал. Явно ти - Llg, която твърдиш, че работиш там ... си една от тях.

И 100 % си знаела .. защото в това комунистическо предприятие всичко се говори. Но явно си решиха да се изфукаш с скерливият си сайт, който беше сумати време неактивен и направен немърливо.
А за магазина - хубаво, че някой се е сетил, че има евтини програми за търговия. Явно завода ви има 400 лв за summercard .. само.

Защо не каза какво се случа, а ? А трябва да се научаа всичко от пресата. Залята е мрежата от една и съща новина - дали този път е слух аа ?? Как не те е срам и да не кажеш колко хора бяха съкратени до сега ... По-хубаво си замълчи.

Жалко за всички работещи там ... вече почти няма продукти на компанията във веригите, дори и в малките квартални магазинчета. А до преди месец, два имаше.

Сбогом Ален Мак .. а ти llg - се скрий в миша дупка и не излизай повече. И не започваъ работа в друга фирма .. да не сасипеш и нея. гадни комунисти ...

извинявам се за езика, но не бях влизала отдавна и сега се възмущавам от писаното от тази ллг.

# 22
  • Мнения: 20
Колко жалко! Днес точно един приятел ми донесе от Пловдив - кремче за ръце, крем за крака и паста за зъби Поморин да ги изпробвам и съм доста доволна от всичките продукти.

Пастата очаквах да е гадна, пък тя направо си беше приятна и много освежаваща.

# 23
  • София
  • Мнения: 10 858
Мъчно ми е да прочета за фалита на Ален Мак.
Днес за първи път си купих паста за зъби Поморин, след многото хвалебствия във форума. Жалко наистина. Дано някой добър инвеститор купи предприятието и продължи традициите му.

Общи условия

Активация на акаунт