бактериална инфекция

  • 904
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 477
Здравейте.От изжестно време имам течение,което е жълтеникаво на цвят придрижено с миризма и лош дъх в устата.Знам че по принцип трябва да отида на лекар,но ми е писнало,все едно и също,едни и същи лекарства и без дълготраен резултат.Ако някой има опит и може да ми каже какво да пия.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Течение от къде?

# 2
  • Мнения: 477
вагинално

# 3
  • Мнения: 1 253
Това ми звучи като лоша диагностика от страна на лекаря или че по някакаъв начин продължаваш да се заразяваш (няма да изпадам в подробности по заразяването).
Въпрос - преди да ти изписват лекарствата правили ли са ти микробиологично изследване?
Мен така ме набеждаваха в продължение на години за гъбички, които лекувах с какво ли не и нямаше никакъв ефект, докато накрая не попаднах да лекарка която си знае работата, направи микробиология и се оказа повишено съдържание на лактобацили, което е нормално за мен и не е инфекция. Оттогава мирясах, да е жива и здрава докторката Simple Smile

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мен така ме набеждаваха в продължение на години за гъбички, които лекувах с какво ли не и нямаше никакъв ефект, докато накрая не попаднах да лекарка която си знае работата, направи микробиология и се оказа повишено съдържание на лактобацили, което е нормално за мен и не е инфекция. Оттогава мирясах, да е жива и здрава докторката Simple Smile
Много ми е познато. Даже когато бях на 17 в продължение на няколко месеца непрекъснато ми изписваха едни и същи лекарства за трихомонас. Аз послушно си ги пиех и спазвах всичко, а дофторите ме убеждаваха, че гаджето ми (мъжът до мен и до днес) кръшка (и на него изписваха хапчета, а той не пие дори когато е много болен, но се жертва заради мен). Накаря отидох в друга поликлиника, където ми направиха микробиология и отрекоха всякаква инфекция.
Така че само с изследване може да се каже дали имаш инфекция. Колкото до лошия дъх- причини има най-различни (стоматологични или гастроентерологични).

Общи условия

Активация на акаунт