Болка след поставяне на спирала!

  • 5 665
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 360
Искам да попитам тези,които от скоро са със спирала-нормално ли е да има болка?Минаха около 10дена, откакто ми я поставиха,а продължава да ме наболява...Незнам какво да правя Rolling Eyes

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Мисля, че не е нормално...поне при мен нямаше болка.
Иди да погледне гинеколога дали е поставена добре...

# 2
  • Мнения: 3 360
Болката е като при менструация-тъпа и не много силна.Дали е реакция на организма към "чуждото "тяло???Ох,май трябва да ида на преглед newsm78

# 3
  • Мнения: 590
Tutti иди все пак на лекар да те видят че може да не е поставена добре или да се е получило възпаление...Иначе за протокола и аз имах болка и менструацията ми се удължи и до днес си имам дни с болки макар че почти година мина от поставянето.На прегледите всичко си е наред но ме боли понякога особено след.. luvbed
Моета е хормонална че съм алергична към метали
  bouquet

# 4
  • Мнения: 27
Аз си сложих спирала преди три месеца!Първият месец имах болки,също така ми кървеше по 4-5 дена през  10 дни ,но вече всичко е наред  ходих на доктор  и той ми каза че е нормално да има странични реакции ,които с времето изчезват,така и стана!Но за да си спокойна отиди  да се прегледаш!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 956
tutti може би и ти си от ония 1% жени на които не им понасят спиралите Sad
Аз също си сложих спирала миналата година и 100 пъти ходих на различни лекари да потвърдят, че е сложена добре. Е, да ама мен продължи да ме боли, особено преди М. и след 7 месечни мъки отидох да ми я махнат.
Сега съм без и ми се изправя косъма всеки месец в очакване Rolling Eyes

Пробвай с тези новите Мирена, за тях казват че са на друг принцип и може да нямаш тези проблеми.


Към Вече Майче На Зайче - Имаш страшно красиво зайче  Heart Eyes Да ти е живо и здраво   bouquet

# 6
  • Мнения: 590
 Off     Mr. Green Мерси Amar  !Те зайчетата са си сладури.  baby_neutralДано да са ни живи издрави на всички зайчетата!!!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт