Има ли ли сте тотално запушен нос повече от 3 дни???

  • 3 064
  • 6
  •   2
Отговори
 Cry
Моля Ви, помагайте.Хрема, хрема, ама чак толкова!
Носа ми е тотално запушен от 3 дни/и двете ноздри/,не мога да го издухам, а а ко успея става по - зле, а капките за ност ги капя през 5 часа, отпушва се за 2 часа и после същия уйас.Не издържам вече.Някой имал ли е същия проблем?

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, аз съм имала. Съветвам те да спреш капките. Колкото и да е неприятно. Аз си отпушвах носа със сок от лук или чесън (действат лечебно, а не като капките), но е адски неприятно.

# 2
Аз използвам капки за нос "Олинт". Много са ефикасни.

# 3
Една шепа цвят от лайка+щипка сода бикарбонат+щипка сол се кипват няколко пъти в 150мл. вода. Слага се по цял капкомер във всяка ноздра, носът трябва да е отпушен поне по-малко. Досега винаги ни е помагало и на мен и на децата.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 960
Cry
Моля Ви, помагайте.Хрема, хрема, ама чак толкова!
Носа ми е тотално запушен от 3 дни/и двете ноздри/,не мога да го издухам, а а ко успея става по - зле, а капките за ност ги капя през 5 часа, отпушва се за 2 часа и после същия уйас.Не издържам вече.Някой имал ли е същия проблем?

Вземи си Коризалия за смучене ( хомеопатично е).

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Ако не можеш съвсем да издържаш, пробвай антиалергичния сироп Peritol, отпушва носа веднага, но лошото е, че успива малко!
Понякога го давам вечер на малкия, за да може да диша спокойно!

# 6
  • София
  • Мнения: 488
Аз се лекувам от 4-5 дни от някакво вирусче гадно и реших да пробвам  ванилия. Да, преди 5-6 месеца една приятелка ме светна, че имала поразяващ ефект, ама не се вързах. Та, станах опитно зайче и има ефект - при това наистина поразяващ. Лечението е следното- взимаш 1 прахче ванилия, сипваш си на ръката и смъркаш / гледаш да няма деца наоколо и мъже да ти се смеят/. Действа веднага, вкусът е отвратителен и имаш чувството, че всичко ти изгаря. Поне аз така се излекувах от запушения нос- сега тече, но поне не е запушен........

Общи условия

Активация на акаунт