Плетени дрехи

  • 9 116
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Харесвате ли  децата ви да носят плетени дрехи - елек, жилетки и др.
Наскоро видях в един магазин прежда в модерен нюанс и веднага купих, но сега не знам дали ще изплета нещо.
Дали детето ми ще носи подобно нещо.
Вашите деца носят ли такива неща

# 1
Аз обичам да плета и да нося плетени от мен дрехи. Имам три деца - момче на годинка /което носи пуловери, жилетки и елеци, плетени от много мека бебешка прежда/, две дъщери - на 8 и на 5 години. По-голямата ми дъщеря носи плетени пуловери, защото е зиморничава, но по-малката ми дъщеря не обича да носи плетени неща, дори и да са в розов цвят. Бях изплела ажурена розова жилетка, но тя така и не я облече.
Не мога да давам съвет за другите деца, защото и моите имат свои предпочитания.

# 2
  • Мнения: 5 140
Да моята щерка носи плетени пуловери и жилетки с качулки,майка ми ги плете,аз също плета но не съм майстор като мама.  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 39 744
На Дияна съм и оплела точно една жилетка с качулка, носи я. Бабите плетяха, но рядко ги обличах и то докат беше по-малка.

# 4
  • Мнения: 2 672
да , много сладко стои , особено и моделчето , ако е такова Wink

# 5
  • Германия
  • Мнения: 8 094
На мен ми прави впечатление, че доста от тукашните деца носят по нещо плетено. Дори след раждането на синчето първото подарено нещо от "нероднини" бяха плетени чорапки. Аз чакам да стане по-студено и започвам с употребата на плетените одежди.

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моята свекърва плете много хубаво и намира красиви модели, та сина ми носи доста пуловери и жилетки с цип и качулка. Много са удобни, мекички, а и понеже са готини, само ни спират да ни разглеждат бабите.  Grinning За миналата Коледа му беше изплела пуловер с джуджета, като шапките им имаха висящи пискюли, много сладко беше. Разбира се, змеят бързо видя сметката на пискюлите, но пуловерът пак беше много готин.
Да не говорим, че и аз съм фен на плетените дрехи и редовно намазвам.  Wink

# 7
  • Мнения: 2 452
Свекърва ми плете разкошни дрешки на дъщеря ми! Дори когато и станат малки ми е жал да ги сложа в контейнера за дрехи, а предпочитам да ги предложа на познати. В момента има над 20 пуловера в различни цветове и модели, всички са супер!

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Моето носи,и другото ще носи:-)))Просто мама може да плете хубаво:-)

# 9
  • Мнения: 4 629
Много обичам плетени неща. Като знам колко време и любов е била отделена, за да бъдат направени. Аз самата от скоро започнах да плета и много съм се запалила. Сега съм се затрупала с работа и поръчки от близки, но ми е приятно

# 10
  • Мнения: 7 821
Моите също носят плетени пуловери, баба ми е майсторката  Simple Smile.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Като видя някое дете, облечено с домашно плетена жилетка с качулка, си "залепвам" окото за него. Страхотни са, а ако плетачката е майсторица са направо неповторими  Peace.
За жалост в рода ми, а пък и в ответния няма такива майсторки  Crossing Arms
Имали са моите по нещо машинно плетено и туй то... bowuu

# 12
  • Мнения: 2 531
Моята майка е такъв майстор , а и с тези хубави прежди сега стават такива бонбонски дрешки Hug В цялата рода и поръчват зе бебетата да плете

# 13
  • Мнения: 33
Мойте деца също носят плетени дрешки.И баба им и прабаба им плетат разкошно...а и плетените дрешки са така топли и удобни особено за настъпващия зимен сезон.За бебока имам страшно много такива дрехи-жилетки,блузки,панаталонки...но най-голямата гордост на бабата са едни плетени ботушчета,който определено са нейн патент и много баби са и искали моделчето и за техните внучета.
Аз лично не смятам,че тия дрешки, който са купени от магазин превъзхождат с нещо домашно оплетените,напротив!Когато са направени с вкус и умение,плетивата са даже много по красиви,по мярка и удобни...Тъй ,че който мами могат да плетат,ама определено им завиждам:))) smile3531

# 14
  • Мнения: 772
Свекървата плете, мама шие. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт