Харесват ли ви цветовите гами този сезон,както и модата?

  • 2 266
  • 52
  •   1
Отговори

Анкета

Одобрявате ли цветовете и модата този сезон?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 11 окт 2005, 15:02

  • Мнения: 5 140
Питам ви,защото ми е интересно дали харесвате тези цветове- петролно зелено,кафяво,бежово,черно.Аз лично много ги харесвам особено зеленото.
Какви са вашите предпочитания.
Общо взето модата лятото и сега есента я одобрявам.

# 1
  • Мнения: 5 622
По принцип не съм фен на тъмните и мрачни цветове,но понякога маме нужда от разнообразие и този сезон цветовете идват за да внесат именно такова.затова отговорих с да,понеже смятам да се поддада на модните тенденции и да си обзаведа гардероба в актуалните за сезона цветове.А и вече започнах да го правя Flutter

Въпреки това не смятам да забравя за старите дрехи и да пордължавам да си нося и тях.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 781
По-рано не бих си купила нищо кафяво, а сега ми се струва доста добър този цвят, даже си купих панталон и кардиган в тъмно-кафявата гама.
Зеленото не ми отива...
Черното ми отива, но пък нещо не съм голям фен на този цвят...

Последно, това ли ще са цветовете за есенно-зимния сезон?

# 3
  • Мнения: 5 622
Ами то се вижда какви са цветовете-по витрините на магазините  Mr. Green

Всичко е в кафяво със златисто(даже и моята нова кафява блуза е кафяво и златно,а аз златно по принцип не харесвам и не нося)и разни други цветове,пак такива земни тонове

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Ами то се вижда какви са цветовете-по витрините на магазините  Mr. Green


Който не е ходил по магазините от "време оно"? Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 622
Който не е ходил,чете "КРАСИВА МАМА" Mr. Green.
Бе то и да не си ходила,като четеш тук не ти ли се приисква да идеш да поразгледаш? Sunglasses

# 6
  • Мнения: 5 140
Доколкото знам ще са такива цветовете.
Ориенталски тип-паетки и др. такива мотивчета по блузи,чанти ,ботуши,а също и мачканите дрехи.
Раета и карета в черно и бяло.Червеният цвят също.

www.oscardelarenta.com
www.azzaroparis.com
www.emporioarmani.com

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Който не е ходил,чете "КРАСИВА МАМА" Mr. Green.
Бе то и да не си ходила,като четеш тук не ти ли се приисква да идеш да поразгледаш? Sunglasses

Иска ми се, но гледам да ги избягвам, щото ще си остана с едното "искане".  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 6 155
Харесвам всички видове цветове /е, с малки изключения/. Но в никакъв случай не съм роб на разни модни тенденции и прочие щуротии. Харесвам си дреха, ако ми стои добре и ми отива я купувам. А дали цвета е модерен или не - хич не ме интересува  Crossing Arms
По-важното е дрехата да ми "лепне", отколкото да е в модерен цвят /и всички по улиците да са еднакви Sunglasses/

# 9
  • Мнения: 7 837
Никога не съм предполагала, че кафявото ще ми харесва, но факт - купих си такъв панталон  Simple Smile
Лилавото сущо присъства в есенните дрехи, но в по-тъмно пастелен нюанс.

Ориенталските и ма4кани дрехи бяха пове4е на мода лятото.

# 10
  • Мнения: 1 558
На мен не ми харесват, напомня ми за униформата ми, но днес с хиляди уговорки си взех блуза в тъмно зелено, за да съм и аз в крак с модата уж. Нещо са ми безлични тия цветове. Сами по себе си не са толкова лоши, но ми писна всички да са като "униформени".......миналата зима всички бяхме в "пепел от рози", тая година всички ще сме камуфлажни явно! Confused

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не,не ми допадат .Никога не съм харесвала зелено и кафяво.Черното все пак си е класика и имам доста такива дрехи.  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 5 539
Ужасно е! Като влезеш в който и да е магазин, отвсякъде те залива това ужасно кафяво Sick
Все едно продават нацистки униформи. Аз пък няма да се облека като хитлеристка в кафяво! Crossing Arms
И без друго денят намалява и все по-малко слънце грее, ами и тези убити тонове на дрехите съвсем ми скапват настроението. Да не говорим, че още от началото на лятото си бях взела 2-3 кафеви дрешки и вече съм се наситила на този цвят.
Хихи, интересно ми е търговците какво ще правят с толкова много стока в кафяво, когато отмине този сезон и дойде друга цветова мода Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 423
аз преди мразех кафяво ,но сега много се радвам на кафевите ми дрешки и мисля ,че топлия кафяв цвят много си пасва с есента.

# 14
  • Мнения: 1 547
прекрасно  Sunglasses
много съм доволна. от години се обличам предимно в тези цветове. много ги харесвам, а руса в кафяво е мръсна класика  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт