Малката гад ме ухапа!

  • 694
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 825
Моето бебе злодей ме ухапа снощи, ама направо ме перфорира. И това с единствения си зъб в устата. Видях звезди, луни, ангели и всички тям подобни. Накарах му се и го оставих без цица.  Embarassed Той и без това май вече се беше наял щом реши да ме ръфа.  Twisted Evil И преди му се беше случвало, но като го сравнявам със снощното си е било нежна закачка.  #Crazy
Тази сутрин, като го кърмех така зверски ме болеше зърното, уж нищо не се вижда, обаче ми се ревеше!

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И моята гадинка се е научила да си точи единствения малък остричък зъб в мен Twisted Evil И аз обикновено извиквам,махам я от зърното,гледам я строго и й се скарвам,а ако ме гледа хитричко и се гласи пак да ме хапне,я оставям за малко на леглото - колкото да ревне,после вече седи кротка и не хапе.
Мажи с нещо зърното - Лансинох или каквото имаш под ръка,че да заздравее бързо.

# 2
  • Мнения: 2 655
Ние с АЛИ сме ветверани с тези ухапвания.
Ако си чела стари теми можеш да видиш...
Тя от 4 месеца и ма зъби, а как мее хапала до кръв.
Понякога съм си мислела, че ще остана без зърно /а то е в устата й/. Shocked Rolling Eyes Shocked
Принципа на който ме научи Бу е: "Хапе ли не е гладна!"
"Хапе ли не и даваш повече да суче!"
"Хапе ли, дърпаш гърдата и и обясняваш, че мама я боли!"
И нещо от мен:Свиквай с болката!
По лесно ще се справиш с нея отколкото с хапещото бебе.
Сега е вече на 14 месеца и пак ме хапи по рамото, по носа, по гушата, но от любов Laughing, така показва че ме обича колкото и страно да звучи.

Общи условия

Активация на акаунт