Ядем 4 пъти , а сме на месец и половина?!

  • 979
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Здравейте на всички мами!

Започнах сериозна да се притеснявам, защото бебките бяха, на 5 хранения , а от 2 дни сме вече на 4 #Crazy newsm78. Според книгите, на този режим се минава едва на 12 месеца.
 Shocked Shocked Shocked
Моля, споделете вашия опит, колко пъти на ден се храните, има ли някоя друга мама с такъв проблем.
В понеделник ще ги заведем да ги претеглим, но до тогава..........
По принцип, те сами се будят за хранене, а през другото време са спокойни , не реват, но все пак 4 пъти не е ли прекалено?! Вярно, че сме госпожици и трябва да сме финни... ooooh! ooooh! ooooh!

Благодаря ви предварително!!!!

# 1
zdrasti
ne se trevoji - nie ot 2-3 mesez sme taka i si naddavahme savsem normalno;ne se trevoji a se radvai:)uspeh!

# 2
  • Мнения: 87
Успокоявам се, че не сме само ние Mr. Green Mr. Green
Ама като ми е за първи път и то с две , за доста глупости сигурно ще има да се притеснявам напразно Mr. Green Mr. Green

# 3
  • Мнения: 7 640
на мен също ми се вижда малко, обаче ако си наддават на тегло, не би трябвало да е проблем. Пиши после какво са ти казали на консултацията Simple Smile

# 4
  • Мнения: 7 803
ние си хапваме през 3 4аса 4е понякога и по малко  Embarassed

# 5
  • София
  • Мнения: 1 110
Започнах сериозна да се притеснявам, защото бебките бяха, на 5 хранения , а от 2 дни сме вече на 4 #Crazy newsm78.
Де късмет! Ние сме на 7, т.е. през 3 часа и няма изпускане! А на мама й се спи, спи, спи нощем.... и рано сутрин също.... Ама да са живи и здрави, нека папкат да станат големи юнаци.
Ако наддават добре не би трябвало да има проблем. Не се притеснявай, просто се консултирай с педито!

Общи условия

Активация на акаунт