Пюре от спанак

  • 20 174
  • 12
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 239
Ха сега кажете си как правите на бебчовците пюренце от спанак и с какво го комбинирате!Днес за пръв път реших да сготвя спанак и мисля да сложа вътре и морков!
 Wink
А хубаво ли става с ориз? newsm78

# 1
  • Мнения: 6 315
Спанак с карофи, с ориз, с моркови и картофи и т.н. комбинации. Аз купувам от замразения спанак на Bonduelle. Кипвам добре и после си го прибавям към останалите зеленчуци и пасирам Simple Smile.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 239
Не се ли вари заедно с другите зеленчуци?

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
И аз взимам от замразения спанак.Слагам първо другите зеленчуци и по средата на варенето слагам и спанака,защото той един път вече е обработен.
Правила съм с ориз,картоф,морков и микс например картоф,спанак,тиквичка и броколи.Каквото се сетиш

# 4
  • Мнения: 1 613
Аз до сега съм правила спанак с ориз и картофи.
Бебка страшно много обича спанак Simple Smile

# 5
  • Мнения: 6 315
Не се ли вари заедно с другите зеленчуци?

Ами той се сварява за нула време. Можеш да процедираш като чоча Simple Smile.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 239
А защо предпочитате замразения пред пресния спанак? newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 2 356
Аз купувам от замразения спанак на Bonduelle.
Моля те, обясни ми за този замразен спанак, как изглежда, в кутия или на пликчета го продават?

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
А защо предпочитате замразения пред пресния спанак? newsm78
Защото се намира целогодишно и не е необходимо да го чистиш 1час и да го миеш още толкова

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 765
А може ли лапад ?

# 10
  • Мнения: 6 315
Аз купувам от замразения спанак на Bonduelle.
Моля те, обясни ми за този замразен спанак, как изглежда, в кутия или на пликчета го продават?

Продава се в кутии и е замразен във формата на елипсоиди, т.е. не е нужно да готвиш цялотоколичество наведнъж. Чист е (за разлика от българския, в който съм намирала пясък) и е на много дребни парченца, така че се сварява много бързо.

Предпочитам замразения за бебето, защото 1) намира се целогодишно и 2) няма нужда от дълго миене, киснене и кълцане Simple Smile.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 356
Продава се в кутии и е замразен във формата на елипсоиди, т.е. не е нужно да готвиш цялотоколичество наведнъж. Чист е (за разлика от българския, в който съм намирала пясък) и е на много дребни парченца, така че се сварява много бързо.

Предпочитам замразения за бебето, защото 1) намира се целогодишно и 2) няма нужда от дълго миене, киснене и кълцане Simple Smile.

Мерси Grinning

Последна редакция: пн, 03 окт 2005, 16:24 от Vivi

# 12
  • Мнения: 8 769
Обикновено правя пюре от няколко зеленчука. Слагам картоф, морков и спанак, например. Или картоф, моркоф, тиквичка, и т.н. Само да те предупредя - сложи съвсем малко спанак, за цвят, ако е за пръв път. Да не е като основен вкус, защото не всички деца го понасят.

Общи условия

Активация на акаунт