От къде се сдобивате с бурканчетата и капачките за кухнята

  • 1 791
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 753
На 17 октомври трябва да нося 30 бурканчета С ВИНТ и 60 капачки в детската кухня. От къде да ги изкопая тези бурканчета? Имам от пюретата АмАм няколко, но не са повече от 10.... Айде капачки видях, че се продават на пазара, така че надявам се това да не е проблем. но буркани няма....
Вие от къде ги взехте тези неща?

# 1
  • Мнения: 472
на пазара по принцип продават и бурканчета!
ПИТАЙ ТЪРГОВЕЦА НА КАПАЧКИТЕ И ТОЙ МОЖЕ ДА ТИ КАЖЕ !

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз ги взех от една приятелка, която има момиченце на 3 годинки.

# 3
  • Мнения: 1 639
 Като му дойде времето, ще ги взема от баба ми  Laughing . Но на пазара има сигурна съм.
 Чудно ми е ,че ви искат буркани с винт  newsm78 . В нашия град искат 10 бурката от тези средните  , без винт и десет капачки .......

# 4
  • София
  • Мнения: 3 960
На 17 октомври трябва да нося 30 бурканчета С ВИНТ и 60 капачки в детската кухня. От къде да ги изкопая тези бурканчета? Имам от пюретата АмАм няколко, но не са повече от 10.... Айде капачки видях, че се продават на пазара, така че надявам се това да не е проблем. но буркани няма....
Вие от къде ги взехте тези неща?

Албенка, преди време някой беше писал, че на пазара Д.Петков се продавали и бурканчета. Дано намериш!

# 5
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Аз мога да ти дам. Складирала съм ги в кашони в мазето.
Гледам че по кухните приемат и от тези по-големите буркани - от лютеница.

# 6
  • Мнения: X
Ами аз имах късмет в нашата кухня да искат само 10 бурканчета с винт Grinning

Иначе стават и бурканчета от майонеза, лютеница, горчица.........

Най-лесно на пазара, ама много ви искат бееееей гадове мръсни bash Що са им толкоз много newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 2 181
Що са им толкоз много newsm78
ми да си затварят зимнината.аз дадох 40 нови капачки,а като гледам какви ми дават-от ам-ам(питах аз дали стават,а те ми викат-не,нови искаме),Ганчевите,които незнам от кой век са и какви ли не ръждиви.даже един път ми дадоха някаква юбилейна капачка Rolling Eyes.

# 8
  • Germany
  • Мнения: 7 880
Аз си купих от пазара. Чисто нови бурканчета - 0,40лв., капачките 0,10лв. Имаше и такива с етикети по 0,30лв., но реших че не ми се занимава и взехме нови. Само внимавай да не ти пробутат от новите на Ганчев, че тях не ги приемат в кухнята!

# 9
  • Мнения: 5 299
Що са им толкоз много newsm78

Много странно, на мен ми искаха 3 от по-големите(лютеница) - толкова, колкото вземам newsm78 То и аз много трудно ги изрових от мазата Rolling Eyesно чак пък 30 #Crazy

# 10
  • Мнения: 523
аз почнах да събирам бурканчета с капачки, от както съм започнала захранването на Дани. Събрала съм най вече Ам-Ам... защото новите Ганчев не стават...
Дано намериш на пазара нови, ако не свирни, мисля, че ако няколко мами ти помогнем ше ги събереш лесно:)

# 11
  • Мнения: 548
Аз си купих от пазара. Чисто нови бурканчета - 0,40лв., капачките 0,10лв. Имаше и такива с етикети по 0,30лв., но реших че не ми се занимава и взехме нови. Само внимавай да не ти пробутат от новите на Ганчев, че тях не ги приемат в кухнята!
От кой пазар, моля?

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Доколкото знам на Женския пазар има буркани и капачки.При нас искат само 6 бурканчета и не е задължително да са с нови капачки,важно е да не са ръждиви-кухнята на Св.Наум в София

# 13
  • Мнения: 3 537
Що толкоз много бе........На нас ни искаха 20 бурканчета и 40 капачки.Бурканчета имах на ам-ам,а капачките си ги взех от пазара 0.10ст бройката.

# 14
  • Мнения: 834
На пазара Д. Петков има бурканчета по 10 ст. и капачки по 8 ст. Продават се на сергията със сладки неща точно до сфетофара на новия булевард. Има ги и по - нагоре към Стамболийски на един павилион пак със сладки работи. Аз купувах от тези на светофара преди месец.

Общи условия

Активация на акаунт