Търся гинеколог! Помагайте!

  • 1 064
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
До скоро съм ходила на гинеколог в бургас, но сега вече ми се налага да избирам лекар тук...а честно казано нямам никакви впечатления...от никой...а и когато отидох при личната си лекарка в 8-ма поликлиника, тя съвсем искрено ми препоръча да не ходя при гинеколозите в 8-ма (е отидох ама само за да потвърдят, че съм бременна и наистина не останах с добри впечатления)...иначе личната каза че ще ми дава колкото трябва направления....
Чух добри впечатления от една позната за докторите в "света софия", ама не съм ходила при тях...
Та сега търся, моля помагайте Praynig
Ще чета и в белия списък....ама колкото добри отзиви, толкова и лоши май има...

# 1
  • Мнения: 46 508
Аз съм много доволна от д-р Пламен Миков, 2-ра поликлиника, има много отзиви за него и в Белия списък Grinning
Ако решиш кажи, за да ти дам телефоните в кабинета.

# 2
  • Мнения: 1 744
Аз ходя при д-р Барбова в клиника Полимед на Руски паметник. Работят със здравната каса. Доволна съм от нея - много е мила и внимателна. Изслушва и обяснява.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 164
Виж в Здравен справочник. Там има много мнения за различни лекари.
Аз ходя при д-р Русева в 14-то ДКЦ в Иван Вазов. Много съм доволна. Тя ми следи и бременността.

# 4
  • Мнения: 287
Д-р Вълчанова от Св. София newsm10

# 5
  • Мнения: 2 807
Препоръчвам ти Д-р Димитър Гунев  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 551
д-р Мажена Панова -"Св.София"  Grinning

# 7
  • Мнения: 523
Аз съм много доволна от д-р Пламен Миков, 2-ра поликлиника, има много отзиви за него и в Белия списък Grinning
Ако решиш кажи, за да ти дам телефоните в кабинета.
И аз ходя при него, следя ми цялата бременост и сега си продължавам при него. Изпратих и няколко мои приятерлки, всичките са ми мнооого благодарни:)
Успех

# 8
  • Мнения: 3 091
Да, наистина - виж в белия списък. Аз ходя при д-р Казаков - приема в 13 ДКЦ - Лозенец и в МЦ Лора на бул. Хр. Ботев.

Общи условия

Активация на акаунт