Gnoina angina

  • 6 667
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Zdraveite.Imamsin na 4,5g.Ot 4 dni e s temperatyra Cry,varirashta ot 37.8 do 39.4.Xodixme na lekar i se ystanovi,4e po dqsnata slivica ima gnoini nalepi.Piem Zinat ,ot 3,5dni,no vse oshte poddurjame temperatyrata.Neznam dali e normalno tolkova dni da imame temperatyra.Molq,ako nqkoi se e sbluskval s podoben problem,da me posuvetva.Blqgodarq Vi predvaritelno.

# 1
  • Мнения: 2 082
нормално е,всеки момент ще започне да разрежда температурата.налепът може и да не изчезне след свършването на антибиотика,но да не те притеснява.промивай гърлото със сок от лимон и лайка.прави го често,ако може да прави гаргари още по-добре.ако може да сложиш малко сода на сливиците или гранофурин,ще се оправи по-бързо...иначе ангината минава за около 7 до 10 дни

# 2
  • Мнения: 5
Mnogo blagodarq za suveta!

# 3
  • Мнения: 673
  Моят син е точно толкова голям ,колкото твоя. Преди около месец беше с гнойна ангина и на Зинат. Температурата продължи 5 -6 дни. сливиците му целите бяха в налепи. Накрая му бръкнах в гърлото със сода и температурата спадна буквално след час. По- голяма част от налепите паднаха веднага.

# 4
  • Мнения: 204
  Моят син е точно толкова голям ,колкото твоя. Преди около месец беше с гнойна ангина и на Зинат. Температурата продължи 5 -6 дни. сливиците му целите бяха в налепи. Накрая му бръкнах в гърлото със сода и температурата спадна буквално след час. По- голяма част от налепите паднаха веднага.
  За подобно нещо - моментално сваляне на t, след изчистване на налепите съм чувала и аз. Наистина Гранофоринът е невероятен при гнойни налепи. Аз го впръсквам, защото не ми дава да му бъркам в гърлото с памучен тампон. Определено е гадно, но много помага. Другото, за което се сещам е локален АБ- Биопарокс, който също действа безотказно, впръскан в гърлото.
 Тантум Верде е също спрей, с приятен вкус, който помага при ангини вече при порастнали деца.
 Успех!

# 5
  • Мнения: 5 393
MMH - в какво слагаш Гранофорина за да го впръскваш? Това е идея, не съм се сещала, Иво също много трудно ми дава да му мажа гърлото. Confused

Общи условия

Активация на акаунт