Някой да е опитвал.............?

  • 1 290
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте момичека . Посаветвахаме да пусна темата във вашия форум и аз искренно се надявам да ми помогнете.Имам само една тръба и то непроходима засега шансовете ми за забременяване са само инвитро.Аз вече съм правила 4 и ми предстои 5_то.Та въпросами е...Някои да е имал диагноза запушени тръби и да сее справил с това с помоща на алтернативна медицина? Като например уринотерапия някои бабишки метод абе каквото и да е .Дори само да сте чули нещо ще съм ви благодарна ако споделите.  bouquet

# 1
  • Мнения: 171
Здравей мила! Напълно разбирам отчаянието ти. Аз също имах запушени тръби и съм пробвала какви ли не работи но нищо не ми помогна, накрая ги отстраних защото пречат при инвитро. Ако тръбата не е много увредена можеш да опиташ с пластика. За съжаление аз от бабините рецепти загубих много време и при мен беше късно за пластика.

# 2
  • Мнения: 44
Здравей!Според мен трябва да пробваш да решиш проблема с пластика на тръбата.На мен 2000г.след тежко възпаление ми махнаха едната,защото е била пълна с гной и силно деформирана,другата само са я изчистили от гнойта.След операцията ми казаха,че най вероятно ще се получат сраствания в нея и ще се запуши.След 2г. опити да забременея-извън маточна бременност2002г.Оперираха ме махнаха част от тръбата,направиха пластика и сега резултата е newsm30 !Пожелавам ти успех и скоро preggo

# 3
  • Мнения: 243
Аз също съм със запушени тръби и изгубих много време с лекари, които ме убеждаваха, че с лекарства ще се оправя, още толкова време с бабини рецепти и билки но нищо не помогна. Не знам до колко ще е ефективна пластиката, но бих те посъветвала да не се отказваш от инвитрото.

# 4
Здрасти и от мен, аз сега съм на вариянт алтернативна медицина, но доколко тръбите са проходими в момента един Бог знае. Може би трябва да си направя една цветна снимка и едва тогава мога да се изкажа по темата. Ох страшно ми се иска да не съм си губила времето с въпросното лечение защото наистина вече не издържам. 4 год. от живота си пропилях с хомеопатия,билколечение,уринотерапия и т.н. не ми се иска да е било напразно прочиствах се всячески и единственото ми желание е да има смисъл от всичко това. Напълно те разбирам, но конкретни резултати поне за момента не бих могла да дам дотолкова до колкото се отнася за яйчници и тръби, е определено ред други оплаквания и симптоми дадоха резултат, но поне за това трябва да направя изследване за да видя докъде са доведени нещата. Та в тази връзка искам да помоля някои може ли да ме насочи към клиника в която мога да отида и да ми направят цветна снимка на тръбите без каквито и да е въпроси и ангажимент за лечение. 

# 5
  • Мнения: 243
Meche, не знам за  други клиники, но аз лично я правих в Майчин дом. Бях с направление от гинеколог, но предполагам че можеш и така да отидеш. Дано да нямаш запушване!

# 6
Ох Благодаря Pollita, ще се пробвам дано наистина да няма, защото вече ще откача. Все едно и също се повтаря пак и пак иска ми се поне от тези билки и гадости поне да има ефект, защото уви с лексрствата и хидрутобациите времето показа, че няма ефект. Между другото аз там не съм стъпвала от 1992 г. Можеш ли да ме насочиш към кой кабинет или поне лекар да се обърна в Майчин дом,  и дали ако изискам от личният ми лекар подобно направление ще послужи ?

# 7
  • Мнения: 243
Аз я правих преди 3-4 години и подробностите вече ми убягват ( човек гледа да забравя неприятните неща) , но си спомням че кабинета беше на 1 или 2 етаж (от регистратурата ще ти кажат точно) и се води кабинет по стерилитет. Направлението мисля, че трябва да е специално от гинеколог, но личният ти лекар може да те изпрати при такъв, ако нямаш. Самата цветна снимка  се заплаща, независимо от направлението, само консултацията ти е безплатна. Тогава беше към 30лв., ако не ме лъже паметта, но сега не знам. Ти си купуваш също и контрастната течност, която е необходима за снимката. Но тези неща ще ти ги обясни лекаря. Чао за сега

# 8
  • Мнения: 978
Здравей!Според мен трябва да пробваш да решиш проблема с пластика на тръбата.На мен 2000г.след тежко възпаление ми махнаха едната,защото е била пълна с гной и силно деформирана,другата само са я изчистили от гнойта.След операцията ми казаха,че най вероятно ще се получат сраствания в нея и ще се запуши.След 2г. опити да забременея-извън маточна бременност2002г.Оперираха ме махнаха част от тръбата,направиха пластика и сега резултата е newsm30 !Пожелавам ти успех и скоро preggo
Цветелина, твоята история е просто чудесна! Пълна е с надежда.
Би ли ми казала коя част от тръбата ти махнаха при извънматочната?

Благодаря.

# 9
  • Мнения: 44
Здравей,White Raven!Махнали са ми  част от тръбата,където се свързва с матката.Там в тази част тръбата е била стеснена.

# 10
  • Мнения: 978
Благодаря ти Цвети. Твоята история е много обнадеждаваща.Поздрави!

# 11
и аз бях по същия начин като цвети след пластика при пр.налбански сега имам бебе УСПЕХ НА ВСИЧКИ

Общи условия

Активация на акаунт