За какаото?

  • 474
  • 7
  •   1
Отговори
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Искам да ви питам дали давате на децата си да пият мляко с какао. Питам, защото Деси постоянно налита  Laughing на чашите ни с кафе и се чудя дали мога да и приготвям детско какао, за да я залъжа. Чувала съм, че на малки деца не се дава, но въпросът ми е на каква възраст вече ще мога да й давам.
Дано въпросът ми не ви се стори глупав, ама когато пием кафе буквално си играем на криеница с чашите Confused

# 1
  • Мнения: 8 505
И при нас е така с кафето.Ако го пиете без захар,дайте и да си опита съвсем малко.Гаранция,че няма да и хареса.Повне 3-4 дни няма да ви преследва чашите Wink

# 2
  • Мнения: 410
Ами Борис е на 1г 7м почти, но до сега не съм му давала нищо с какао, шоколад. Мисля максимално да се опазим от тези сладости. Но и н ие не ядем много такива. За кафе не проявява интерес. Знае, че ние пием кафе, в кои чаши, понеже К е труден звук за произнасяне, го нарича "тите" и сочи чашите у дома и по заведенията.
Но ние имаме този проблем с бирата! Както се и вижда де!

# 3
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Досега нито какао, нито шоколад сме вкусвали...и смятям в скоро време и да не разберем какво е това Grinning...колкото до кафето-не проявява никакъв интерес към него....но и ние имаме огрооомен проблем с бирата...няма шанс да пием бира пред нея Thinking

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 701
МОЯ СИН СЪЩО НЕПРЕКЪСНАТО СЕ НАРЕЖДА ПРЪВ ЗА КАФЕ И АКО СМЕ В НАС МУ СИПВАМ ЧАЙ ВЪВ СЪЩАТА ЧАША И КРОТУВА ДО КАТО ГО ИЗПИЕ,А БИРА Е АПСУРД ДА СЕ ПИЕ ПРЕД НЕГО ПРОСТО Е ЛУД ЗА БИРА. newsm53

# 5
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Ако можеш не му давай, но ако не става - дай му да опита, но не много сладко и не много често. Иначе не вярвам да е вредно - аз купих една каша на Блевит за след 12 мес. възраст и в нея има какао. София я яде веднъж дневно, сутрин и не забелязвам да и вреди. Една моя приятелка пък мина на безкофеиново кафе точно защото 2 год. и щерка само да я видеше с чаша и налиташе.

# 6
  • Мнения: 2 952
Сладури...Аз пък като бях по-голяма и майка ме залъгваше с кафе ИНКА   Grinning  ама  аз  си мислех , че  си е кафе .....и бях първа мадама с чашата....

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 765
Когато беше на 6 год. каката пила от кафето ми без да я видя . После получи сърцебиене , стана и лошо . Добре , че навреме разбрах какво е направила . Аз пия силно еспресо без захар .
Мисля че в такива случаи е по - подходящо чай , от колкото какао .

Общи условия

Активация на акаунт