въпрос

  • 819
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте,
прегледах темите тук, но не открих подобна тема, все пак се извинявам ако повтарям нещо вече обсъждано.
Партньорът ми не може да свършва при нормален полов контакт, т.е. успява само при стимулация с ръка, и то не винаги. Съответно това изключва възможността "случайно" да забременея, а не знам как да стане "нарочно". Говорили сме няколко пъти за този проблем, но според него това е нормално и отиването на преглед дори не се обсъжда.
Въпросът ми е какви биха могли да са причините? Предполагам, че ще ме посъветвате да отиде на лекар и да се прегледа, но все пак, някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?

# 1
  • Мнения: 1 320
Той успява ли всеки път да получи ерекция?
А какви са причините за това, което описваш?
Мисля, че първо трябва да се консултирате със сексолог и после да мислите за консултация с друг лекар.
Но това все пак е моето мнение на лаик.

# 2
Не всеки път, но обикновено получава ерекция.
И аз питам за причините - всъщност нямам представа какъв може да е проблемът.

# 3
  • Мнения: 1 320
Препоръчвам ви да се консултирате със сексолог и после го мислете. Има лекарства, т.е. добавки, които подобряват потентността, но може да се окаже и психологически проблем. Трябва да си много търпелива и внимателна с него, но настоявай за преглед. Успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 686
Не всеки път, но обикновено получава ерекция.

Според мен може да се касае и за хормонален проблем. При всички случаи трябва да се консултирате със сексолог. Той ще назначи изследвания.

# 5
  • Мнения: 3 376
Щом мъжът не е съгласен даже да отиде на лекар, едва ли ще се навие и на сексолог. Най-добре се грижи много за неговата възбуденост по време на акта - обличай секси бельо, прави му масажи, мажи го с еротични мазила, прави му и някои "екстри", а ако и това не помогне, бих те посъветвала да научиш признаците му, че се кани да свърши, и няколко секунди преди това да сядаш върху пениса му...

# 6
  • София
  • Мнения: 2 686
Защо не пробвате Сарженор? Бях чела статия от Румен Бостанджиев (сексолог и голямо светило в областта), който го препоръчваше за сексуални проблеми, особено при мъжете, които не се дължат на някакво заболяване. Ето линк, където можеш да прочетеш повече за продукта:

http://ecopharm.web-syst.com/ZZZVaria.html

Между другото в личния сайт на Румен Бостанджиев можеш да му зададеш въпрос безплатно:

http://www.erbos.com

# 7
пробвала съм с масажи и разни "екстри" - няма ефект, освен че става по-шумен и пак не винаги... може пък аз да не правя нещо като хората

# 8
  • София
  • Мнения: 2 686
А той какво казва по въпроса за проблема???

# 9
сърдечно благодаря за линковете и инфото, сядам да се образовам Simple Smile

# 10
това според него не е проблем, не вижда нещо ненормално, а на мен за първи път ми се случва, с предишните ми партньори не съм имала подобни терзания и не знам дори дали аз не съм в грешка вече???

# 11
  • София
  • Мнения: 2 686
Не смятам, че грешката е в теб, поне не пряко. Половата активност на мъжете се влияе от много неща, които са непонятни за нас. Ако няма някаква здравословна причина, то проблемът е психологически, което пък изобщо не е добре. Може да се дължи на какво ли не - умора, проблеми в работата, проблеми в отношенията ви (може и да не подозираш какви точно) и т.н. Моят съвет е, че трябва сериозно да поговорите за това, преди да предприемете нещо. И няма да го оставяш да се измъква с думите, че няма никакъв проблем. Когато единият партньор чувства, че има нещо, това си е общ проблем и трябва да се реши от двамата - той прави каквото може, както и ти, за да се реши проблема. Когато осъзнае, че теб това те тормози и най-важното, че това не е нещо нормално, ще видиш, че ще се съгласи да отидете при специалист.

Общи условия

Активация на акаунт