skypeOut

  • 2 024
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 212
Някой да е ползвал skypeOut?
Става въпрос за разговор от скайп не на друг скайп, ами от скайпа набираш домашен телефонен номер по избор. Понеже ми писна да купувам карти и всеки път да бързам да ги изговоря, 4е със стоенето се стопяват буквално, реших 4е така ще ми е по евтино и удобно Моите родители не ползват компютър, а и неискат.
Има си и тарифа, зареждаш кредит от 10 ? примерно по пейпал и говориш. Цената до България е от ? 0.025 за София до ? 0.055 за останалата 4аст и ? 0.215 разговор до мобилен телефон. За Испания излиза изгодно
Е, някой да го ползва и да ми каже как е, или аз да пробвам първа и да кажа  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 1 017
Ние го ползваме и съм забелязала, че когато говоря със София връзката е много добра, но като се обадя в друг град е по- лоша Confused
Иначе на мобилен телефон обикновено е добре.
Ние не си ползваме стационарния телефон откакто имаме скайп.

# 2
  • Мнения: 1 465
Az go polzvah po edno vreme kato zvaniah na na6ite i be6e dobre, no po edno vreme vzeh da im "zaekvam" ta se okaza 4e internet dostav4ikat im im predlaga kato kabelen internet tolkova skapana vrazka, 4e nakraya se otkazah da im zvania sas skype-a i pak samo s karti. Ama 4akay 4e se otplesnah - ti govore6e za skypeout - takav polzvame kato zvanim na sestrata na muj mi v Tahiti na mobilnia i telefon i vrazkata e dobra - viarno 4e ima malko vremezakasnenie ot niakolko sekundi ta se iz4akvame kato govorim. No pak e eftiniika. imam priatelka v Avstria s neia polzvam drugia skype - ot komputar na komputar i vrazkata e 4udna ama i neiniat internet e dobar.

# 3
  • Мнения: 7 605
Pollia, 6то не полzва6 telerabais? Върти6 първо един код и след това желания номер и иzлиzа колкото един градски раzговор  Wink www.telerabais.com ка4еството е супер.

SkypeOut и аz не съм полzвала, само обикновения полzваме с татко ми (с камера  Mr. Green) и обикновенно е добре, оба4е съм zабеляzала, 4е когато примерно свали6 не6то от нета междувременно, връzката е по ло6а. Ина4е съм много доволна.

# 4
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Мда, аз го ползвам, нямам оплаквания.
Говорили сме за сега с Пловдив и с Хамериката, че преди ползвахме диалпад.

# 5
  • Мнения: 1 502
Много съм доволна, ние говорим по него и ни излиза страхотно евтино. Една равносметка ако се обадя по уж телефон с намаление ни струва 37 крони/мин., а от скайпе 5 кр/мин. разлика до небесата. Връзката смятам, че е мн.добра, ние говоримс Добрич, въпросът е да си със слушалки и микрофон, да не става микрофония.
 newsm10 newsm10 newsm10

# 6
  • Мнения: 2 825
Теичка, моляте като го пробваш, пусни малко отзиви, че май и аз почнах да търся алтернативи на тия карти....на мене проблема ми е, че като реша да звъня набирам по 100 пъти, докато ми даде линия....все ми повтаря, че Телефоника нямали свободни линии в момента  #Cussing out

# 7
  • Мнения: 533
аз само със SkypeOut се обаждам до Бг и съм много доволна - и като връзка и като цени.

# 8
  • Мнения: 533
аз само със SkypeOut се обаждам до Бг и съм много доволна - и като връзка и като цени.

# 9
  • Мнения: 4 212
Така, зна4и пове4ето сте доволни, ще взема да пробвам.
Кларе ще ти пиша после как е Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 194
А може ли да вметна две въпросчета? EmbarassedАз вече имам скайп, трябва ли да качвам наново SkypeOut или от самия скайп се използва? Хич ме няма в тези работи, а тук знам , че сте много на ти с технологиите.
А зареждането на импулси с кредитна карта ли става? Вие със спокойно сърце ли си давате номера щото аз все още не мога да се отпусна на тема банкови сметки и инернет плащания... Confused

# 11
  • Мнения: 1 017
Не се инсталира нищо друго, а за кредитната карта - нямаш ли такава услуга от твоята банка една програмка, която да ти генерира някакъв код като плащаш онлайн, за да не си пишеш истинските данни от картата?
 

# 12
  • Мнения: 1 194
Не се инсталира нищо друго, а за кредитната карта - нямаш ли такава услуга от твоята банка една програмка, която да ти генерира някакъв код като плащаш онлайн, за да не си пишеш истинските данни от картата?
 

Мерси Надин, може и да имам ама като съм паранояк на тази тема, не сум се интересувала Embarassed
Вие коя банка сте? newsm78 Аз съм в Societe Generale...

# 13
  • Мнения: 7 605
Наистина, коя банка го прави? Ние сме с БНП Париба и там няма такава услуга  Sad
Но мариякара, не се притеснявай толкова zа пла6танията, аz го правя редовно. Ако има6 zлатна кредитна карта има6 и някаква zастраховка на покупките по интернет.

# 14
  • Мнения: 1 465
Pollia, 6то не полzва6 telerabais? Върти6 първо един код и след това желания номер и иzлиzа колкото един градски раzговор Wink www.telerabais.com ка4еството е супер.

SkypeOut и аz не съм полzвала, само обикновения полzваме с татко ми (с камера Mr. Green) и обикновенно е добре, оба4е съм zабеляzала, 4е когато примерно свали6 не6то от нета междувременно, връzката е по ло6а. Ина4е съм много доволна.
Blagodaria mnogo Tatian4e,
6te go probvam Flutter A da ti kaja /malak off/ za koli4kata v Auber vidiah to4no 3 vida Quinny, no ne razbrah tvoiata komplekt ot 3 4asti li e?

Общи условия

Активация на акаунт