стрептококи :( - предават ли се на бебчо?

  • 501
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 028
мамита,

след взимане на вагинален секрет се оказа, че имам стрептококова инфекция, било нормално след раждане  #Crazy...изписаха ми антибиотик (Класид СР) и вагинални глобули...

притеснявам се да не заразя бебчо  Cry...кърмим се...и не знам какви може да са признаците при него. Педиатърката каза - ангина, скарлатина, все такива гадни

някой минавал ли е по този път и през тези притеснения да ми разкаже, моля ви

и трябва ли да искам да го изследваме и него...педито се направи на утрепана и не предложи нищо, но мен си ме човърка

# 1
  • Мнения: 2 952
    Какво  значи прави се на утрепана....ще питаш с подробности , ако трябва на твоя личния  доктор ще се обадиш ...та  ако те не кажат , ние ли?Какво е това чуство на безизходица та да се обърне човек към непознати , вместо към доктора си ....
    Много ме е   яд така ...пожелавам ти успех , изисквай си вниманието от тяхна страна и не се шашкай , това им е работата , майка му стара!

# 2
  • Мнения: 2 028
вече се обадих и на личния си доктор...трима доктори - три мнения!

и......"благодаря" за назидателния тон, Петя, но не мисля, че в момента имам нужда от поучения

надявам се някой, който е имал подобна инфекция да ми пише, без да ме хока  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 952
   Назидателен тон ?...не си ме разбрала правилно!Извинявай...  Аз  се дразня  на лекарите  , за това ме е яд ...не  на тебе  бе  Grinning .защото   е нелепо понякога , отива 4овек с въпроси  при тях и страхове някакви а те като темерути ...незнам ..та  така ...
  Успех... Peace

# 4
  • Мнения: 89
Ние не сме имали такъв проблем, но мои приятелки са имали и доколкото знам можеш да предадеш бактериите чрез кърмата. Със сигурност се забранява кърменето и се правят доста изследвания и на теб и на бебо. Лечението е много продължително, защото тези инфекции са доста упорити. Дано не съм права или поне при теб да не е така, но пък винаги можеш да заведеш бебо да му направят изследване. Около 17 лева е. Преди малко водих сина си да му взимат секрет от носоглътката, че се притеснявам за бактерии (май се е заразил в яслата). Педито каза, че нищо му нямало, но аз отидох, платих си и сега чакам резултатите. Така ще знам със сигурност има ли проблем и няма да се притеснявам излишно. Затова знам цената на тези изследвания де.
Успех и дано всичко при вас е ОК.

# 5
  • Мнения: 733
Дано всичко да е наред при вас. На снахата бяха заразили бебо при раждането с такава инфекция  Sad, но сега е добре бебчо, само трябва да се изчисти, че се обрива малката сладурана, но иначе е добре. Не се шашкай отиди направи изледвания на бебчо и може да си удушиш педиатъра /или поне го смени/ аз така бих направила.

Общи условия

Активация на акаунт