Латино танци около хотел Плиска?

  • 1 710
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 289
Момичета, преди 1-2 години в едно училище до х-л Плиска имаше курс по латино танци. Някой знае ли дали още го има? Или ако знаете нещо в района, че сме решили с една приятелка да се поразкършим, а и да поотслабнем, но нямам възможност да ходя много далече. А аеробика или други натоварващи занимания не са за мене, че имам тежка дискова херния.
Благодаря предварително Heart Eyes.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 356
Ako имаш предвид хореографското училище май няма вече (ама информацията ми е от преди 3г).
Със сигурност има в читалището ... в квартал Изток (което е на гърба на киното) срещу хотел Плиска. Входа гледа към сладкарница Неделя. И тази информация ми е от миналото лято, проверих, после разбрах, че съм бременна и не ходих.
Ако намериш нещо, пиши къде е и как е, може пък да отида най-сетне.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
И аз си избрах танците за спорт, бяъх се наканила за хореографското у-ще, а то нямало вече .  Sad
Айде да  събираме група танцуващи мамки! Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 2 356
Айде да  събираме група танцуващи мамки! Wink
Ако пускат с колички, идвам  Grinning

# 4
  • Мнения: 596
Не мога да повярвам, точно тези дни съм се разтърсила за танци в този район. И аз съм решила да съчетавам полезното с приятното. За сега обаче не съм открила нищо, освен една школа за спортни танци в Слатина, но ми се стори скъпа. Чакам с нетърпение някой да каже нещо повече.

Милена, може да ходим заедно, ако искаш  Grinning

# 5
  • Мнения: 1 289
В хореографското няма. Аз първо там проверих, защото живея точно срещу него. Ще се опитам още тази седмица да проверя в читалището и ще пусна информация.

# 6
  • Мнения: 596
Аз ходих днес до читалището, проверих, има! Латино танци, 3 пъти в седмицата (вторник, четвъртък и 3тия не го запомних) от 18.30. Имаше 2 телефона, малкия обаче пищеше и в бързината съм записала само единия. Звънях няколко пъти, обаче не отговаря този номер. Ще продължавам да опитвам. Иначе от читалището ми казаха, че цената за 1 път е около 3 лв, а картата за месец около 20. Дано да е така, цените ми звучат супер!

Ще ходим ли  Grinning

# 7
  • Мнения: 1 289
Страхотно, започвам преговори с таткото да гледа Ради, докато майка и танцува. Цената ми се вижда много прилична. Като се споразумеем, ще пусна едно ЛС, аз обаче съм начинаеща.

# 8
здравейте, искате ли още две допълнения  Grinning студентки, (малко) пълнички, начинаещи?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 356
И аз съм начинаеща. Ами хайде да ходим всички Grinning.
Като гледам как се разраства групата, май ще трябва за нас отделно да има час и учител(ка)  Laughing

# 10
  • Мнения: 3 926
Като гледам как се разраства групата, май ще трябва за нас отделно да има час и учител(ка)  Laughing
Ей това ако се уреди... и аз ще се присъединя Grinning Защото просто няма да има как да идвам без бебето.

# 11
  • Мнения: 6 155
Аз малко ОФФ  Blush

Но докато се организирате, пък и да загреете Wink може да си дръпнете латино музика от ТУК  Flutter Peace /пише за теглене/

# 12
  • Мнения: 596
Момичета, на телефона, който съм записала продължава да не отг никой. Ако някой живее близо до Плиска може ли да намине да запише 2рия? Обявата е залепена на входа на читалището. Има 2 телефона М-телски и Глобулски, аз съм записала Глобулския. Ако не, аз ще мина в събота или неделя да го запиша и ще докладвам после.

# 13
  • гр.София
  • Мнения: 269
Момичета, на телефона, който съм записала продължава да не отг никой. Ако някой живее близо до Плиска може ли да намине да запише 2рия? Обявата е залепена на входа на читалището. Има 2 телефона М-телски и Глобулски, аз съм записала Глобулския. Ако не, аз ще мина в събота или неделя да го запиша и ще докладвам после.

Утре, към 4-5ч.  ще намина от там, и ако някой вече не ме е изпреварил с инфото, ще докладвам newsm10

# 14
  • Мнения: 588
Аз съм страшна фенка на латино танците, обаче за съжаление се намирам на такава геофраска ширина където няма такива екстри като тези уроци, на които ще ходите. Завиждам ви благородно момичета Heart Eyes А може ли ако някой от вас знае от къде мога да си сваля уроци по латино танци или балет да ми пусне линк, ще съм ви много благодарна.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт