Медуза - грозна джебчийка

  • 1 662
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 414
Да ви кажа пък на мен колко смешно ми стана днес като заведох челядта на една непозната градинка, то не за друго, ми щото до съответния магазин ходих, та отпред люлки, пързалки, рекох айде да поседнем Ането да хапне. А там майки, майки, сума. Та поизгледаха ме, сякаш пък са я препикали тая градинка и е тяхна територия, ма както и да е. Може и да е било щото мойте деца голи, боси, на всичкото отгоре Ането увита в "парцала" (слинга нали). Ама айде, дотук добре, само ме гледаха накриво като седнах на една от пейките. Сядам значи аз на единия край, ама съвсем съвсем на крайчеца, понеже на другия край седят чанти на други майки, да не би да седна на мястото на някоя. Майките гледат зорко. Седим си ние, Цоко дъвче мазна мекица с голи ръце, а като усети пясък под краката си си изу джапанките и зашляпа бос. Това сигурно им дойде много, но връх на наглоста ми беше като извадих и цица и опа-опа подкърмих Ането. Една от майките вече не издържа на напрежението и дойде и премести чантите... ????!!! Аз #Crazy, пък като ми стана едно смешно.... бре, дръжте ме, ще взема да преджобя някоя чанта, ей сегичка, само да извадя цицата от устата на Ането...

# 1
  • Мнения: 6 243
 Joy Joy Joy
Голям майтап, душаааа. Ти що не извади една шепа семки и да й дадеш да се успокои малко на тая патка.

Без майтап, и мене ме гледат натерсене, като седна в "непозната" градинка. Някои хора се вземат твърде много насериозно  Wink

# 2
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Хаха- медузоооо- разкрита си - горе ръцете грозна джебчийкоо:)(или май беше горе циците)
Ей такива мами "собственички" на безценни пясъчници и пързалки най- ги обичам.

# 3
  • Мнения: 5 228
Хайде сега признай си, че нарочно си вадиш циците по градинките, за да отвличаш вниманието и по-лесно да джобиш "мамите".  Обаче не са ти се вързали жените на номерата.  Simple Smile

# 4
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Ами така де! С туй кърмене - циганска работа  Shocked Следващата стъпка е да им преджобиш чантите! Прави са жените!  Grinning

# 5
# 6
  • Мнения: 8 451
Да ,циганска работа е кърменето! Simple SmileЕто днес пред НДК му направихме едно голямо циганско кърмене и взаимно си преджобихме чантите Wink.
Ти все пак не можа ли да му купиш на туй дете една количка?Такива хубави колички продават сега.Мъчиш детето,недей така!За справка,откъде е цитата,питай Мери! Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 2 164
 rotfImbo rotfImao

И това за непознатите градинки е вярно, ама много важно  Mr. Green!

# 8
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Айде Мери - разправяй:)

# 9
  • Мнения: 35 891
срещата наистина беше супер! а да знаеш как ни заглеждаха нас хората - 20 майки, като през цялото време около 1/3 от нас кърмеха!!! купон!

# 10
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
еееей пак съм изтървала ooooh!

# 11
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
 newsm62 newsm62 Joy Joy Joy Joy
Как смееш да ходиш по "чужди' градинки, че и по пейките даже сядаш. Кърмене newsm78, какво е това Shocked Joy Joy Joy Joy Joy smile3532

# 12
  • Мнения: 3 550
Ами, да. Парцалана (със слинг) някаква дошла, пари за количка няма, кърми като циганка!!!, при положение, че хората такива адаптирани млека са измислили, пък и по градинките посядва - ясна е работата, я да си приберем чантите.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 960
Леле, мацка, имаш талант на писател. Супер си го описала!

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
То и без слинга и джапанките и цицата,пак ще гледат подозрително.Simple Smile))Нали са си препикали градинката:-)))))) Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт