връщане към млякото при никнене на зъби?!

  • 570
  • 2
  •   1
Отговори
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Откакто беше болен малчо и май му никнат горните кучешки зъби отказва да яде твърда храна и купени пюрета /нито скъпи, нито евтини/! НЕ е бил злояд никога! Евтино или скъпо пюре - не ми е правил разлика, предпочитал е всичко готвено домашно пред купешкото...
От шести-седми месец ми отказа млякото - едвам пиеше по 120мл вечер преди лягане... Сега не ще да яде почти нищо друго освен мляко вече 2-3 седмици - излъже се лъжица две и отказва, а си личи че е егладен и мрънка...
С двата долни зъба нищо не разбрах - беше по-кисел и дрислив ама мислех, че е от това, че отидохме на селото на мъжа ми... С тези зъби е тежко - 5 дни беше ад, после почивка, до вчера 2-3 дни пак беше кисел и дрислив  ooooh!
Зъби или може и нещо друго да е? Здравословно не показвна някакви отклонения.

# 1
  • Мнения: 46 434
Ние не сме имали никакви неразположения при излизането на зъбите, но преди първите, мина за една седмица изцяло на мляко, бях се шашнала, даже тема пусках, защото е дете с голям апетит и си мислех, че нещо не й е наред. Но след седмица пак предложих пюренце и си върна старото меню Wink

# 2
  • Мнения: 228
Малкия също има проблем с никненето на зъбчетата и определено има предпочитания към млякото. Макар че той е едва на 4 месеца и сега се захранваме с пюрета, но от няколко дни предпочита пак да си хапва предимно мляко.  А тези гелчета дето ги продават в аптеката хич не му облекчават болките Sad


Общи условия

Активация на акаунт