Видяхме бебчето!!!

  • 604
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 952
  Видяхме бебчето....в  34  седмица съм ...на ултрасаунд....2.600 кг.  Има коса даже , и  едни  големи  бузи и си отваря и затваря устата като  рибка...и  едно сладко носле такова ...а    едни крака  разперва...и между  краката  едно пиле малко ...хаха ...нали е мъж бе ..какво ти малко , не се  говори така ! Grinning
  Така  де , да  се  изкажа...,че  се  вълнувам... newsm44 preggo smile3560   УРА!! Още ми е като на  филм ...обаче...няма  филм ...трябва да се осъзнавам ве4е ....оле!!! Grinning

# 1
  • Мнения: 7 186
Супер! Wink
На триизмерен ли го гледахте?

# 2
  • Мнения: 579
Браво.Ами снимчица дадоха ли ви?

# 3
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Супер, много се радвам за вас. След някоя и друга седмица ще си гушкате бебока  smile3525.
Желая ти леко и безболезнено раждане и много здраво бебче  newsm30  ylinfant.

# 4
  • Мнения: 2 952
    На    3 измерен - да и много  снимки ни  направиха...има  една на лицето ...кукла ....чакай ,4е баща му все ми напомня , че е МЪЖ   само мотори и коли и самолети  за  стаята и само МЪЖКИ работи .....хаха!  Бръмбар4ето ми .... Heart Eyes   Мерси , за пожеланията !
    smile3540 newsm01 newsm44

# 5
  • Мнения: 7 186
Ей пусни някоя снимчица от ехографа, ако имаш възможност. Много ми е интересно да видя. Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 827
Благородно ви завиждам! Аз моя така и не успях да го видя нито веднъж,  Sad в 3тия месец ми го показаха, но аз толкова време гледах и нищо не видях, че накрая ме досрамя и казах, че го виждам Embarassed Embarassed Embarassed

# 7
  • Мнения: 398
Ние нашето бебе последно го видяхме като бях в 28-ма седмица, но на 2Д ехограф. Много се радвам, че си му видяла лицето, защото ние не успяхме много да го видим, мърдаше, а и сестрата не й се занимаваше много с нас, само се видя, че е с голямо ботевски чело. Тя бързаше да му огледа органите и  как върви растежа като цяло. Но си е голяма тръпка да го видиш по-рано и да си представяш как изглежда, нали.   loveuuu

# 8
  • Мнения: 108
Честито! Ти ще си страхотна майка. С такова въодушевление разправяш за малкия мъж. Нашето бебе го гледаме всеки месец и сега чакам с нетърпение да отидем на доктор, за да видим дали ще е момиченце или момченце. Още веднъж честито и като му направите на бебчо албумче да сложиш в него тая снимка която са ти дали  Grinning

# 9
  • Мнения: 733
Еха кеф. Честито най-благородно ти завиждам и искам по-скоро и аз да го видя мъничето така както ти си го видяла. Леко и безпроблемно раждане на здрав и хубав мъж. И да не станеш лоша свекърва  Wink

# 10
  • Мнения: 2 952
 newsm10  За свекървата ще  видим  hahaha Flutter

# 11
  • Мнения: 592
Ние се гледахме на 3D в 28 сед. и чувството е наистина неописуемо. Направиха ни диск и сега винаги като искам да видя беба си го гледам. Виждам как си спи сладко, сладко и се разтваря пръстчетата на ръката, виждам нослето, брадичката, абе мога да кажа, че вече я познавам... Hug Благодаря на техниката, че е толкова развита, щото то с моето нетърпение ....

Общи условия

Активация на акаунт