как отслабнахте след раждане

  • 32 269
  • 224
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 93
А аз забременях 40кг /доста слаба бях/
качих 20-21кг и сега вече сам 45кг,като не съм спазвала специални диети,е поограничих храната.Др 5 не са ми фатални,че и без това все ми викаха,че съм била прекалено слаба

# 211
  • Мнения: 21
Когато дъщеря ми започна да пълзи на 10 м. направо се стопих, а бях качила над 20 кг.  Аз лично докато кърмех наддавах.

# 212
  • Мнения: 718
Качих 9кг. и 7 оставих в болмницата. Другите 2 не съм усетила кога съм свалила. Покрай бебето нямаше как да не ги сваля  Laughing

# 213
  • София
  • Мнения: 512
Леле, като ви чета направо ме е срам, как пък всички неусетно сте свалили. Аз качих над 20кг и когато Цеци стана на 2години някъде, аз си бях още шишко, хем и кърмех и се ограничавах и после на спорт ходех и нищо.
Аз отслабнах с глад, ама глад, като куче, на мен диети не ми действат  Tired

# 214
  • Мнения: 651
това с кърменето не е особена гаранция...много мами даже пълнеят по време на кърмене.
Аз пък не мръднах!И все още съм така!

# 215
  • Мнения: 1
ох завиждам на майките които си слабеят без усилия.Вече 4 месец след раждане а кантара едвам мърда  #Cussing out

# 216
  • Мнения: 85
Аз съм по-зле. Вече почти 6 месеца, а кантара ИЗОБЩО не мърда!  smile3511 Въпреки всичките диети, спортове, неспанета и прочие...

# 217
  • Мнения: 1
аз пък да се похваля че моя взе да марда надолу   Laughing

# 218
  • Мнения: 0
аз качих 20 кила и от 56 станах 76кила на 158 Shocked , но следа раждането с кърмене и нерви (доста капризно бебе) свалих до 50 ,но пак съм ка4ила 3 кила зимата и много ме дразнят , подсъзнателно се подтискам , че съм дебела и много ми е гадно

# 219
  • Мнения: 6
С 90-дневната диета отслабнах 8 кг., като искам да уточня, че не съм била на 100% стриктна, но и на това съм много доволна.

# 220
  • България
  • Мнения: 490
подкрепям те изцяло-многократно съм писала в този форум и съм я предлагала на мамите.много от тях опитаха и останаха възхитени.
след бременност и близо 6год борене с кг с 90дневната ги преборих hahaha #2gunfireкато на воина.
сега пак я правя,вече повече от суета-2-3кг ми пречат само.важното е че след края кг се запазват,което е многооо трудно след другите режими.
има форум за режима и там много си помагаме и се надъхваме една друга.
хаиде направете нещо полезно за себе си-обявете воина на кг и знаите че вие ще спечелите!
успех момичета! чакам ви там.......  bouquet

# 221
  • Мнения: 1 972
подкрепям те изцяло-многократно съм писала в този форум и съм я предлагала на мамите.много от тях опитаха и останаха възхитени.
след бременност и близо 6год борене с кг с 90дневната ги преборих hahaha #2gunfireкато на воина.
сега пак я правя,вече повече от суета-2-3кг ми пречат само.важното е че след края кг се запазват,което е многооо трудно след другите режими.
има форум за режима и там много си помагаме и се надъхваме една друга.
хаиде направете нещо полезно за себе си-обявете воина на кг и знаите че вие ще спечелите!
успех момичета! чакам ви там.......  bouquet

Надъха ме Heart Eyes почвам я,само много се притеснявам от плодовия ден... Последните 3-4 килограма не мърдат и това е #2gunfire

# 222
  • България
  • Мнения: 490
няма страшно плодовия ден е много лесен-много плодове +100гр ядки за деня.свиква се.
и аз сега се боря с малко кг.за да те надъхам още малко ще ти кажа че за плодов+воден/почти/свалих -2.400кг!!!!
хаиде чакам те там!!!!
успех!...........има ли още желаещи?!

# 223
  • Мнения: 89
За съжаление не съм отслабнала още, ама се старая- главно с глад, че спорта не ми е по сърце.

# 224
  • Мнения: 481
аз  свалих със Папе- на 30 октомври бебка ще навърши годинка и аз съм почти със теглото си отпреди бременността.
Само дето аз качих близо 30кг  Confused

Общи условия

Активация на акаунт