N2 е на път

  • 2 194
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Ей хора здравейте. Аз се бях запилял някъде. Случи ми се прибиране В БГ, нова къща, нова работа и въобще лудница. В суматохата с моята половинка сме направили още едно бебе. Накои от форума познават дъщеричката ни Алисия която се роди в Флорида.
Е в този дух споделете как се чувстват татковците които имат две. Как се справяте, по-различно ли е от първият път?
Къде е ветерана Бизти? Подвизава ли се още във форума?

# 1
  • София
  • Мнения: 11 102
Честито !
 smile3525

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Значи ти си мъжа на Пела Mr. Green Честито   bouquet

# 3
  • Мнения: 3 569
Честито и от мен !  Flowers Four Leaf Clover

# 4
  • Мнения: 1 761
Честито!  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 072
4естито. Много новости при вас, наистина.
Поздрави на Пела.  bouquet

# 6
Здрасти щастлив татко Ахил!
Не съм татко, но от името на нашия пиша, че по-различното е, че радостта е по-осъзната! Той беше по в час от мен за всичко при втората беба. Е, и е по-трудно.Повече грижи. Ревност от каката и други такива.
А иначе-ЧЕСТИТО! Да сте живи и здрави и да се радвате на дечицата си!

# 7
  • Мнения: 3 376
В суматохата с моята половинка сме направили още едно бебе.
Айде, айде, усещам, че не се дължи само на суматохата Wink
Честито и само прекрасни мигове с новото бебе!

# 8
  • Мнения: 3 478
Честито и от мен, с Пела сме заедно в Априлските мами.
Малко офф от темата, ама как се приспособихте/вате във Варна след Флорида. На нас ни предстои подобна стъпка ( също сме от Варна)?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 827
честито и от мен  Party

# 10
  • София
  • Мнения: 293
ЧЕСТИТО!!!

# 11
  • Мнения: 1 731
Отговарям от името на таткото  Flutter
Каза следното:
"Отново е много вълнуващо-спор няма.Отново летиш от щастие.Но някак си по-спокоен си,защото знаеш вече какво е.Особено е чувството ако си ги нашарил(имаме дъщеря и син). Blush
После е по-трудничко с две ,но и това минава. #CrazyТрудно свикват едно с друго(в смисъл да се съобразяват),но с много приказки на каката и това се оправя." Hug
Трябва много да помагаш вкъщи,много повече от преди.И един съвет от мен:нека мама да излиза насаме с каката понякога.Момичетата страшно много обичат тези моменти,когато са само с мама.Ще минете и през един етап на различни видове ревности,но това е до годинката.Оттам на сетне ще се наредят нещата.Само спокойствие и търпения!!!
Пожелавам ви здраво и хубаво бебче!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 265
 ЕСТИТО И ОТ МЕН И ЛЕКА БРЕМЕННОСТ НА ПЕПА   bouquet

# 13
  • Мнения: 5 140
Честито!  bouquet

# 14
  • Мнения: 7 430
Честито....хайде сега да е мъжко Wink

Общи условия

Активация на акаунт